Son Konu

Şikayetim var; Türknet - Tüm şikayetlerinizi iletiyoruz!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
turknet-coktu-wsc4-cover-bi2E_cover.jpg

Teknolojioku'nun takipçileri ile markalar ortasında köprü oluşturmak emeliyle hazırladığı Şikayetim var isimli programın ikinci kısmıyla karşınızdayız. Hatırlanacağı üzere birinci kısımda Vodafone'u konuk etmiştik. Vodafone ile ilgili tüm şikayetleri topladık ve marka yetkililerine ilettik.

Birinci kısımda Vodafone için 1.5 günde 500'ü aşkın şikayet gelmişti. Bu haftaki konuğumuz ise Türknet.

Bilindiği üzere Türknet ülkemizdeki tanınan internet sağlayıcılarından birisi. Şayet Türknet ile ilgili külfet, sorun, şikayet ve istekleriniz varsa bu haberin altına yorum olarak yazıp gönderebilirsiniz. Böylelikle bizler de sizin yorumlarınızı Pazar günü yayınlayacağımız görüntüde canlı bir biçimde okuyarak herkese duyuracağız. Ayrıyeten, gönderilen tüm şikayetleri de markalara ileteceğiz.

Şikayetim var; Türknet - Tüm şikayetlerinizi iletiyoruz!

Bu konsepti yaratmamızdaki temel amaç kullanıcı şikayetlerini direkt olarak markalara iletebilmek. Aslında pek çok marka için açılmış olan şikayet - takviye adresleri mevcut. Lakin bu adreslerde kullanıcıların kalıcı tahliller bulmaları pek mümkün olmuyor.

Pekala süreç nasıl işleyecek? Türknet ile ilgili şikayet bildirinizi bu haberin altına yorum olarak bırakacaksınız. Akabinde biz bu yorumu yetkili isimlere ulaştıracağız. Elbette sorunun çözülüp, çözülmeyeceği tekrar markaya kalmış birşey. Bizim temel hedefimiz markalar ile kullanıcılar ortasındaki köprüleri sıkılaştırmak.

Bu ortada gelen yorumlardan kimilerini Pazar günü yayınlayacağımız Şikayet Var; Türknet isimli görüntüde da yayınlayacağız. Şikayetlerinizi, görüş ve tekliflerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu ortada son şikayet tarihinin Cuma 15:00 olduğunu da belirtelim.

Üst Alt