Son Konu

sizce arkadasıma nasıl oturtucu bir yanıt verebilirim???yardımınız laızm

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaslar

arkadasım ı hic anlamıyorum her seferinde ben ararım ben alaka gösteririm ama karsı taraftan hicbir zaman benzer tepkiyi alamadımşuna inanın ki 1 ay içerisinde ben onu 10 kere aramıssam o 1 defa aramıstır ya da mesaj atmıstıro da ayıp olmasın diye sırası gelmişken arkadasım dedigim kişi aleyhinde tür yani bir dişi

lakin yüzyüze geldigimiz vakit bana trip atar niye aramıyorsun , unutulduk falan filan gibi triplere giriyor ve bu daima olağan şey haline geldi hiç degismez beni hiç aramadıgı halde bu durumdan yakınmam fakat en cok o arandıgı halde niye aramıyorsun diye trip atıyor

ve bu konuda inandıgım bir husus var, fiilen o tasa etmiyor bunu lakin yüzyüze geldigimizde ben ona niye aramıyorsun diye sitem etmemem için yani köşeye sıkışmamak için sözde asıl ben senden telefon bekliyordum havaları yapıyor

ve yakında baştan bulusacagız ve tekrar triplere girecek hıh unutulduk vs vsbundan eminim

ve acaip sinirleniyorum bundan böyle

bu seferki bulusmamız da yapacagı tripe karsı SAĞLAM bir yanıt atamak istiyorum hatta verecegim yanıt aramızdaki dostlugu bile bitirebilecek potansiyelede sahip olmasını istiyorum

tabi ki benim soyleyeceklerim var lakin sizlerin de yardımızını bekliyorum arkadaslarım

Üst Alt