Son Konu

Sizce benim durumum ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Olarak meriç olabileceğimi düşünüyorum

Anlatıyorum

45 gündür bir kızla tanışıyoruzKız bana karşı gayet samimi ben de ona karşı samimiyimAramız süper fakat ya sırdaş olarak görülüyorum ya da sırada oysa erkek arkadaşı

Ilk gün tanıştığımızda hobilerden bahsediyorduk ikimizde bisiklet sürmeyi seviyoruzİşte söz aralarında seninle bisiklet sürmeyi çok isterdim dedimO da sen gel bırak bisikleti dedi

Ertesi gün telefon numarasını vermesini rica ettimDüşüneyim dedi ama acele ile telefonunu vermiş bende o ara facebook'ta online değildimKızın numarasını ekledim o da eklediSMS var mı dedi bende değil dedim , yeterince tl yok olsa yapardım dedimSonra içime kurt düştü kampanyaları araştırdım bi tane buldum yaptım kutup mesaj attım kıza , arkasında birazcık konuştukBen online değilken numarasını yazdığı için facebook'a girince yeni mesaj olarak gördümO ara telefondan bugün fazla düşündün yazdımO da sahiden kimseye vermezdim ama sana güvendiğim için veriyorum demiştiBen mesajı yazınca bir anda çevrim dışı olman kuşkulandırdı beni dediAçıkçası art niyetli olduğumu düşündü

Birincil gün konuşacak birşey bulamıyorduk bende aklına geleni sorabilirsin yazdımO da sevgilin var mı , en heyecanlı çıkma teklifin nasıldı vs diye sorduBende 1 kişiyle çıktığımı yazdım ve şuan için o olayı yersiz gördüğümü dedimKızda , erkekler teklif edene değin sever önerge edip reddedildikten daha sonra o meslek onlar için biter dedi

Son olarak bi olay dahaDün bi konu yüzünden moralim bozuktuBenim için gereksizdi lakin kız hal hatır sorunca moralim bozuk dedimBirkaç ısrarlaşmadan sonradan olayı anlattım ve kız epey gaz verdi moralimi düzelttiBende bugün mutlu olabilmemi sana borçluyum dedimO da yok ya ne borcu her zaman yanındayım ne zaman kötü birşey olursa anlat dinlerim gizli olabilirsin dediAçıkçası sırdaş olabileceğini düşünüyorum

Ara Sıra dedikleriyle hoşlandığını düşünüyorum ara sıra de dedikleriyle beni yakın bi arkadaşı olarak gördüğünü hissediyorum

Siz ne düşünüyorsunuz ? Arkadaş olarak mı görüyor yoksa öteki türlü mü ? Sebebiyle açıklarsanız sevinirim

bu arada seçme parça değildir

Üst Alt