Son Konu

Sizce Bu Kız Ne Yapmaya Çalışıyor?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Mrb Arkadaşlar bu kızları çözmek imkansızdan da öte bişey Lise yıllarından beri arkadaşım olan bir kızla görüşüyorum, Son 23 aydır fazla sıcak davranıyor, Bana, evleneceğim kişi senin gibi biri olsun isterimkelimesine varıncaya dek söyledi, Neyse bende onun benden hoşlandığını ümit ederek, karşılık verdim
Daha önceden bi erkek arkadaşı varmış, ama benim onun erkek arkdaşı olduğunu bildiğimi bilmiyor,bugün onu sordum ismini bu kim diye? Çünkü her mail attığında onun ismide gönderilenler listesinde, Hiç bişey diyemedi Kem küm acayip cevaplar verdi Bundan bikaç gün önceki konuşmalarımızda, erkek arkdaşıyla olan ilişkisini bitirdiğini fakat telefonda bitti dediği için anlamak istemediğini, yüz yüze konuşarak bitirmesi gerektğini söylemişti
Bende bugünden itibaren konuşmalarımı minumum düzeye indirdim Eskisi gibi muhabbet etmiyorum bundan böyle
İnsan arkadaş olarak gördüğü birine, bir kız özel hayatını anlatırmı? yada ne biliyim rüyamda seni gördüm öpüşüyorduk dermi?
Kendimde güya 2ci bir alternatifim gibi düşündüm, yanılıyormuyum? Eski çıktığı ile arkadaşlığı bittiyse hala niçin mail gönderiyor? vs Sizce ne yapmalıyım
Kıskanç ve İnatçı birisidir kendisi

Üst Alt