Son Konu

Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sokakta-bize-yardim-edene-oppo-a5-2020-hediye-ettik.jpg

Yine eğlenceli bir video ile karşınızdayız. Bu videomuzda sokaktan geçen insanlardan yardım istedik. Telefonumuzun şarjının bittiğini ve ailemizi aramak için cep telefonuna ihtiyacımız olduğunu belirttik. Bu talepler doğrultusunda da yardım eden bir kişiye de Oppo A5 2020 hediye ettik. Özellikleriyle dikkat çeken bu cep telefonunu kim kazandı? İşte merak edilen tüm detaylar!

Sokakta Oppo A5 2020 Hediye ettik!

ShiftDelete.Net olarak sizleri eğlenceli videolarla buluşturmaya devam ediyoruz. Daha önce sizlere Türkiye’de satışa çıktığı zaman Oppo A5 2020’nin özellikleri hem de fiyatı ile ilgili tüm detayları  paylaşmıştık. Bu videoda Hakkı Alkan‘ın yardım talebine karşılık veren bir kişiye bu cep telefonunu hediye ettik. Sözü daha fazla uzatmadan sizi video ile başa bırakalım. İyi seyirler!

Oppo A5 2020 teknik özellikleri

Cihazın ön tarafına baktığımız zaman 6.5 inçlik bir ekran ile karşılaşıyoruz. Bu ekran IPS LCD bir panele sahip ve HD+ çözünürlüğünde. Cihazla beraber kullanıcısına güzel bir deneyim sunan bu ekran 270 PPI değerine sahip.

Gücünü ise Snapdragon’un 665 işlemcisinden alan Oppo A5 2020 , Adreno 610 grafik birimiyle kullanıcısını karşılıyor. Genel olarak akıcı bir deneyim sunan bu işlemciye 3 GB RAM ve 64 GB dahili depolama seçenekleri eşlik ediyor. RAM ve depolama seçenekleri sürüme göre değişiklik gösterebilir.

Kameralara baktığımızda ise arka tarafta 12 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera ile karşılaşıyoruz. F/1.8 diyafram açıklığına sahip olan bu kameraya bir adet 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir geniş açı kamerası, bir adet 2 Megapiksel çözünürlüğünde bokeh kamera ve 2 Megapiksellik bir kamera daha eşlik ediyor.

Öndeki kamera ise f/2.0 diyafram değerine ve 8 Megapiksel çözünürlüğe sahip. Telefon, 5.000 mAh’lik bataryaya sahip. Bu batarya Type-C  şarj kablosu ile şarj oluyor. Kullanıcısına uzun bir ekran süresi deneyimi yaşatan bu batarya yarı yolda bırakmayacaktır.

Siz Oppo A5 2020 hediyesini nasıl buldunuz?

Üst Alt