Son Konu

Son 24 Saat İçerisinde En Çok Artış Gösteren 5 Kripto Para Birimi

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
piyasa.jpg

Son 24 saat içerisinde ilk 100 kripto para birimi içerisinden en çok artış gösterenleri sizler için derledik.

Qtum (QTUM)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Qtum, çoklu sanal makine aracılığıyla Bitcoin’in (BTC) UTXO modelini harmanlayan açık kaynaklı bir blokzinciri platformu olarak bilinmektedir. Platform tıpkı Ethereum (ETH) gibi akıllı sözleşmeleri yürütebilmektedir.

Varlık son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren kripto para birimi konumunda. Yazı kaleme alındığı esnada Qtum, Coingecki verilerine göre %21.7’lik bir artışla 10,50 dolardan işlem görüyor.

Internet Computer (ICP)

Internet Computer’ın amacı, internetin herkese ulaşmasını sağlayarak, tüm dünyanın bilgi işlem platformu olmaktır.

ICP, son 24 saat içerisinde %19.5 oranında artarak, en çok yükselen ikinci kripto para oldu. Varlık yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 61.39 dolardan işlem görüyor.

OKB (OKB)

OKB, dünyanın en çok tanınan kripto para borsalarından bir tanesi olan OKEx’in yerel kripto parasıdır.

OKB, en çok yükseliş gösteren 3. kripto para birimi olmuştur. Varlık, yazım sırasında Coingecko verilerine göre %16.8 oranında arttı ve 24,52 dolar üzerinden işlem görüyor.

Dogecoin (DOGE)

Bir “meme” tokenı olarak piyasaya sürülen Dogecoin’in kitlesi her geçen gün büyük artış gösteriyor. Varlık uzun bir süredir top 10 kripto para içerisinde yer almayı sürdürüyor.

Dogecoin de son 24 saatte %13.7’lik yükselişle 0,234977 dolar üzerinden işlem görüyor.

SafeMoon (SAFEMOON)

SafeMoon protokolü, RFO tokenlarının ve otomatik likidite oluşturma protokollerinin bir kombinasyonudur. Uzun zamandır kripto topluluğu içerisinde oldukça popüler hale gelmiştir.

SafeMoon da son 24 saat içerisinde Coingecko verilerine göre %10.2’lik artışla 0,00000241 dolardan işlem görmektedir.

Üst Alt