Son Konu

Sunucu Acun Ilıcalı babalar günü paylaşımıyla duygulandırdı! Tıpkı babası...

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sunucu_acun_ilicali_babalar_gunu_paylasimiyla_duygulandirdi_tipki_babasi_1624259402_4536.jpg

Yaptığı projelerle Türk televizyonculuk tarihinde birçok başarıya imza atan Acun Ilıcalı, dün akşam babalar gününe özel bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımla babasına benzerliği sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına yerleşti.

Küçük yaştayken anne ve babasını trafik kazasında kaybeden Acun Ilıcalı'dan duygulandıran Babalar Günü paylaşımı geldi. Babası Ergün Ilıcalı'nın fotoğrafını Instagram hesabından, "Seni sorduklarında kelimelerle anlatamıyorum, yetmiyor, tanıyanlar biliyor sadece ve ben de senin oğlun olma gururunu yaşıyorum. Özlemin hiç bitmedi, acın hiç dinmedi. Hep seni örnek almaya devam ediyorum. Seni çok seviyorum ve özlüyorum" mesajıyla paylaştı. Acun Ilıcalı'nın babasına olan benzerliği ise takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

SuUDg_1624259340_0511.jpg

İşte Ilıcalı'nın paylaşımına yapılan bazı yorumlar: 

Acun Ilıcalı'nın gençlik resmi gibi
Çok benziyorsun babana Acun abi
Babanıza benziyorsunuz Acun bey
Vallahi acayip benziyorsunuz. Sen sandım
Acunun gençliği sandım, ikiz gibiler

SAATİ ÇOK KONUŞULMUŞTU!

Büyük finaline kısa süre kalan 'Survivor 2021' yarışmasının çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde bulunan Acun Ilıcalı, saat koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi. Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un, "Mancini'nin Saatini Takıyor" başlıklı yazısı şöyle:

"Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, düz siyah tişört ve parmak arası terlikleriyle gezse de, pahalı saatlerden asla vazgeçmiyor.Tam bir saat tutkunu olan, ünlü markaların en özel saatlerini kolunda taşıyan Acun Ilıcalı, koleksiyonuna bir yenisini daha ekledi.

mqBQU_1623850098_0562.jpg

Sanırım 29 Mayıs'taki 52'nci doğum gününde kendisini bu saatle ödüllendirmiş. Ilıcalı'nın yeni cicisinin fiyatı da dudak uçuklatacak cinsten.

7rl6b_1623850139_7749.jpg

Ilıcalı, geçen yıl haziran başından itibaren fiyatı 2 milyon TL olan kırmızı kordonlu Richard Mille'in RM 35-02 Rafael Nadal modeli takıyordu. Bu haziran başından beri ise kolunu, Richard Mille RM11-04 Roberto Mancini süslüyor. 2019'da 189 bin 500 Euro'dan (Bugünkü kurla 1 milyon 950 bin TL) satışa çıkan saatin artık üretimi olmadığı için 'gray market'te teklif usulüyle el değiştiriyor ve bu rakam bir milyon dolara kadar çıkabiliyor.  Acun Ilıcalı yeni saatine ne kadar ödedi bilmiyorum ama araştırdığım sitelerde en ucuzu 700 bin dolardı."

KITALAR ARASI DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI!

Acun Ilıcalı doğum günü paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. 29 Mayıs 1969 doğumlu ünlü medya patronu doğum günü paylaşımları ve mesajı sosyal medyada büyük ilgi gördü. 52 yaşında giren Ilıcalı, sevdikleriyle yer aldığı mutluluk pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. TV8'in sahibi, medya patronu Acun Ilıcalı yaptığı doğum günü paylaşımı dikkat çekti. Ünlü isim sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflardaki detaylar ile çok konuşuldu. Instagram hesabından sevdikleriyle yer aldığı karelere yer ver ünlü ismin paylaşımı ise şu şekilde oldu: 

CB6E1_1622615175_0237.jpg

"Alla kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti. Havada, karada, denizde pasta üflemekten nefesim kesildi :) Kutlayan ve yanımda olan herkese teşekkürler..."

3Qk7b_1622615186_8481.jpg

TV8 ekranlarında boy gösteren fenomen yarışma programı Survivor 2021 yarışmacıları ile yer aldığı karesi.

nma8I_1622615226_2477.jpg

OKUL AÇIYOR!

Ünlü iş insanı Acun Ilıcalı, akademi hayatına da adım attı. Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü'nde  Acun Medya Akademi adıyla 7 Haziran’da eğitime başlıyor. Akademide televizyon, gastronomi ve dijital alanda bölümler bulunuyor. Buradan diploma alan herkese staj garantisi de verilecek. 

KIZIYLA SELFİE PAYLAŞTI!

Sadece işle ilgili değil özel hayatıyla ilgili de çok sayıda paylaşıma imza atan ve 14 milyona yakın takipçisiyle etkili bir iletişim içerisinde olan Acun Ilıcalı kızlarıyla yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Kızlarının üzerine titreyen ve fırsat buldukça onlarla keyifli paylaşımlara imza atan Ilıcalı bu defa kızı Leyla ile çektiği bir selfieyi paylaştı. Acun, sosyal medya hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşım ile geçirdiği keyifli vakitlere takipçilerini de ortak etti.

uaZ14_1621320605_9406.jpg

ACUN ILICALI'NIN DOMİNİNK'TEKİ EVİ!

Koronavirüs salgını nedeniyle seyahatlerin kısıtlanmasıyla birlikte Survivor'da da ödüllerde değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda ödül kazanan yarışmacıları sık sık başka ülkelere götüren Acun Ilıcalı, bu sene ise ödülleri Dominik'te kaldıkları bölgenin imkanlarıyla vermeye başladı. Acun Ilıcalı Dominik'te kaldığı evi ilk kez yayınladı.

62iUK_1617345696_1633.jpg

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı veya en bilindik adıyla Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 Edirne doğumludur. Aslen Erzurumludur. Türk sunucu, yapımcı ve girişimcidir. Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

2008 yılında ilk kez Türkiye'de vergi rekortmenleri arasına girmiştir. 2011 yılında ₺2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye'de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye'de yer alan üniversitelerde ve Anadolu'nun farklı yerlerinde stand-up gösterileri yapmıştır. Gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahî bir dille izleyicilere anlatmıştır. 7 Ekim 2016 tarihi itibarıyla Shop90 adlı televizyon kanalını kapatarak TV8,5 adlı kanalı yayına başlamıştır.

Üst Alt