Son Konu

Super Gunaydın Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Super Gunaydın Mesajları 2019

Ac gozlerini ruyadan sonra ilk beni gor herşeyden once al bu tatlı buse sanadır sana gunaydın gunaydın gunaydın canım

Gunaydın sevgilim, bu sabah doğan guneş kadar gunun aydın olsun

Gunaydın huzun adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan ac gozlerini bak ne diyo gemideki ses; Seni Seviyorum

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Seni seviyorum gunaydın sevgilim

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum Seni seviyorum gunaydın sevgilim

Sabahları uyanıp yuzune carptıgın herbir su damlası benden sana gunaydın opucuğu olsun aşkım

Gunaydın sevgilim, guneş ve mavi gokyuzu yoldaşın olsun bugun ruzgarla dost, denizle sevgili ol

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryuzu bir de guneş doğdu zaman Gunaydın

Uyan aklına geleyim, guneş olup sarayım, ruzgar olup okşayayım tenini gunaydın herşeyim

Aşkım hergun seninle uyanmak istiyorum ama uzaksın yanımda olmasanda yureğimdesin gunaydın birtanem

Kucuk bi gunaydındır bazen yurekleri ucuran, kucuk bi gunaydındır bazen insanı goklere ulaştıran, bu da bi sevgiliye gunaydın

Sabah gozlerimi acıp seni izlemek ,dudaklarına opucuk kondurarak uyandırmak isterdim aşkım

Gunaydın mavi dunyam, gunaydın ak meleğim, gunaydın hayatımın anlamı aşkım

Gunaydın bahar kokulum kır ciceğim nefesim gozum her şeyim gunaydın gunaydın canozum

Dostluk ne sadaka nede soz ister, dostluk yurek harbilik cesaret ister, yureği guzel dostum gunaydın

Gunaydın kalbimin orta yerindeki bir tanecik sevdiğim en iyi arkadaşım

Yaşanacak butun senelerin ustunde ismin, butun gunlerin ustunde ise gozlerin yazılı sevgilim gunaydın olsun sana

Sabahları uyanıp yuzune carptıgın herbir su damlası benden sana gunaydın opucuğu olsun aşkım

Gunaydın sevgilim, guneş ve mavi gokyuzu yoldaşın olsun bugun ruzgarla dost, denizle sevgili ol

Bir yanımda olduğun zaman aydınlık yeryuzu bir de guneş doğdu zaman Gunaydın

Üst Alt