Son Konu

Super Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En Super Sozler 2019
2019 Super Sozler

Super Sozler 2019

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GuneşIm Desem Guneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gulum Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Cunku Bu Can Seninle Yaşıyor

Aşkına doksem gozyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gun gelecek sevecek misin?

Sonbahara İNat AğAc Hala YeşErmekte, Geceye İNat Gun Hala AğArmakta, Ben İSe Kadere İNat Hala Senİ SevmekteyİM İNat Bu Ya MahşEre Kadar Senİ SeveceğİM!

Bir cerceve astım odama ici boş onemi yok, neden diye sorma neye baksam seni goruyorum nasıl olsa

Duşunuyorum da; duşuncelerin en guzeli senin beni duşunup duşunmediğini duşunurken, duşunuyor olmanı duşunmek galiba

Dunyada bir cok insan varKimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi guluyor ama guzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor

Ne Guneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında Cok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

Gecenin sessizliğini dinle icinde beni bulacaksın Karanlığa bak yuzumu goreceksin Elini kalbine koy, gozlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan OPULECEKSİN

Bu gun bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gun beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında

BuGuNu yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım icindir

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir

Bir sevgi diledim gozyaşı buldum Bir dost diledim sırtımdan vuruldum Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum Bilki gercek sevgiyi ben sende buldum!

Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir

Kul olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gozler seni sevdi başkasına bakar mı?

Sevgini taşımak değil hasretini cekmek zor gulmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil olmekte değil ozleyipte gormemek zor

Sev ama yurekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***ur, gittigimiz yer kara toprak olsun

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Seviyorum seviyorum haykırarak soyluyorum kimselerden korkmuyorum olumune seviyorum

bigun bana soracaksin ben mi dunya mi diyeBen dunya diyecegim ve sen kusup gideceksinama bilmeyeceksinki benim butun dunyam SENSIN!

gulmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gulusunde saklidir sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gulusun icin yasayan biri vardir

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim!

Seni ben değil gozlerim secti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri icin yoldan cekilmem filozofda demisbencekilirim

Cicekler bahcesinde gecsede omrum senin ustune gul koklamam gulum seni koklamak olsada olum sen buna degersin be gulum

Gulmek senin icin bir tutku olsun , olurda bir gun ağlarsan o da mutluluktan olsun

Biliyor musun, seni gokyuzundeki yıldızlara benzetiyorum Ama tek farkın onlardan milyonlarca var Ama sen bir tanesin

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım soyluyorum Seni Cok ama Cok Seviyorum

Üst Alt