Son Konu

Survivor'da Kim Elendi? 2022 Survivor All Star'da Hangi İsim Adaya Veda Etti? Aycan Aytaç Elendi mi?

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-0d62c9ee26dea842e70cb917cfb13c3cacd10c60.jpg

Survivor All Star'da eleme gecesi heyecanı yaşandı. Barış Murat Yağcı, Evrim Keklik, Birsen Bekgöz ve Mert Öcal eleme adayı olarak SMS oylamasına çıktı. Oylama sürecinde sürgün adasına gönderilen dört isimden biri bu akşam yarışa veda edecekti. Fakat son dakika gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, Aycan Aytaç ile ilgili son dakika durumunu açıklayarak Survivor'da yeni kuralları tek tek duyurdu. Öte yandan Survivor 2022 müsabakasında ödül oyunu heyecanı yaşandı. Pekala. Survivor'da kim elendi? 2 Şubat Survivor'a hangi isim veda etti? Aycan Aytaç elendi mi? İşte merak edilenler...

Survivor All Star'da kim elendi sorusu bu akşam aranıyor. Ünlüler grubundan 3, gönüllüler kadrosundan ise 1 ismin potada yer aldığı bilinirken adaya veda edecek isim epey merak ediliyordu. Fakat son dakika gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, açıklama yaptı.  Peki, Survivor'da kim elendi?

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Haftanın ikinci ödül oyunu için kadrolar karşı karşıya geldi. Birinci oyunun kazananı gönüllüler olmuştu. İkinci ödül için iki taraf da nefes kesen bir uğraş sergiledi.

Bayanlar yarışında kazanan ünlüler oldu ve tadım hakkını elde etti. Açık orta farkla mükafatı alan ünlüler oldu.

Oyunun sonunda yarışmacıları bekleyen ise kızarmış tavuk bagetler oldu.

Kurulda konuşan Evrim 'Sürgün adasına gitmek beni üzmedi. Ben zira bir Survivor olmak istiyorsam en yükseği de yaşamalıyım. Korkak olmadan karakterli olarak Survivor'a devam etmemiz gerekiyor. Gitmemek için elimden geleni yapacağım.' dedi.

Birsen ise 'Survivor'ın dibimi yaşayan benim zira nerdeyse yarışın yarısını Sürgün adasında geçirdim. Zahmetler beni daha çok kuvvetlendiriyor. ' dedi.

Acun Ilıcalı Yeni Kuralları Açıkladı

Acun Ilıcalı 'Yeni değişen iki kural var. Birinci performans hesaplama ile ilgili. Yarışmacının kendi oynadığı 5 güne bakıyoruz. En az 2 defa oynama kaydı ile birinciyi hesaplıyoruz.

Survivor Kim Elendi?

Survivor'da bu hafta eleme olmayacağı açıklandı. Acun Ilıcalı Ünlüler kadrosunda yer alan Aycan Yanaç'ın müsabakayı bıraktığını açıkladı. Aycan Yanaç'ın müsabakayı bırakmasıyla bu hafta eleme olmayacak. Barış, Birsen, Evrim ve Mert'in adaylıkları düşmeyecek, onlar sürgün adasından dönecek ve müsabakalara katılmaya başlayacaklar. Oynanacak oyunlar sonrası dört yeni eleme adayı daha belirlenecek. Toplamda sekiz eleme adayı ortasından bir kişi yarışa veda edecek.

Üst Alt