Son Konu

Takviye Edebilirmisiniz

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ßeyler böylece ban diye konuy girmiceği anlatıcam
Benim izmirde ben ankarada oturuyorum kuzenim var teyzemin oğlu işte samimiyiz benden 23 yaş büyük
bu kuzenimin 2 tane msn i vardı birisini ark ıda vermiş kız(sevgili deyil dost)
daha sonra kız sen kimsin seni tanımıyorum fln dedi kendimi tanıttım azıcık muhabbet ettik daha sonra resmini gösterdi çok güzel birisiyydi ben de gösterdim fazla yakışıklsın fln dedi beyendim dedi o gün artı konuşamadık ertesi gün baya bi konuştuk bir takım sırlar paylaştık sonra ben kuzenimi ayarladım o benim hakkındaki fikirlerini sorcaktı
neyse sormuş işte beni çok hoş şirin buluyormuş sonra bunlar biraz ilgilenmeye başladım fln sonra kuzenimi ayarladım hoşlanıyormu die sormasını sormuş cevabı olumluydu msn de arkadaki plan ı güll yaptım sonradan ilanı aşk ettim o da benden hoşlanıyormuş canım lı cicim li konuşuyoruz sonra işte güzel aşk şiirleri yazıyorum anlamlı sözler yazıyorum hoşuna gidiyo
şiz büyüklerimden tavsiyelerinizi olmak istiyorum
yarıyıl tatilindde izmie e gidicem kız beni gezdirceni fln söyledi siz benden tecrubeklisiniz
kız bu vesileyle benim kibarlığımı yakışıklılığımı drüst olmamı beyenmiş şizib yorumlarınızı bekliyorum
umarım okursunuz

Üst Alt