Son Konu

Talisman Level Kasmak Kolay mi Zor mu ? Sorusunun cevabi ..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar bende dahil herkes bi online oyun degistirirse sunu sorar kasmasi kolay mi zormu Vs Bu oyun enteresan : Baslarda zor yani zor banada zor gelmisti ama zır diye bu oyun oynanmaz diyip bırakmayınBen de zorlandim yani ama ör knight silkroad gibi sonuna Lv a ulasılması zor bi oyun değil ben asla o tip oyunlar da sonuna gidemedm yani cok sıkıldım artık ama bu oyun oyle degil kasmak eglenceli ayrıca ben 50 Lv dan beri gunde yaklasık full aynı kasıyorum yani Bu hafta Gunde yani her gun % 70 kastim 53 tede ole 58 dede oyle yani Lv yukseldikce kasmak o kadar zorlasmiyor bana mi oyle gelir bilmem ama bence 40 olana kdr daha cok zorlandim 30 dan 40 olana kdr sanki 50 60 olmam suresi ayni gibi geliyor Yani Lv atladıkca o kdr cok birsey degismiyor diger oyunlar gibi Ayrica arkadaslar oyunun Mb na bakıpta degerlendirmeyin simdiye kdr harcadigim zamana cok acidim Sizde zaman kaybetmeyin baslayin bence

Ben tekrar knighta baslamistim 2 ay once ve cok pismanim harcadigim zamana Yazin Bos bos oynadigima off offf

Yardimci olduysam ne mutlu bana

Üst Alt