Son Konu

Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Taşıyıcı Anneler Tam 800 Türk Bebek Doğurdu! taşıyıcı anneler taşıyıcı annelik Nette gezerken okuduğum bir haber beni hayli şaşırttı ve sizlerle paylaşmak istedim melekler Bana hayli zıt gelen bir şart Siz ne düşünürsünüz bilemem O yüzden yorum yapmadan habere geçiyorum 1549041835 1549041835 tasiyiciannelertam800turkbebekdogurdu5c5480afab9ectasiyiciannelertam800turkbebekdogurdu5c5480afab9ec tasiyiciannelertam800turkbebekdogurdu5c5480afab9ec Hamilelik istemeyen kadınlara doğum dahil paket turlar sayesinde 800 çocuk, Hindistan, Gürcistan ve ABD’de taşıyıcı anneden doğdu Sıhhat sorunu ya da estetik ve psikolojik kaygılarla gebe kalmak istemeyen kadınların çocuk sahibi olması için hizmet veren ajanslar 800 Türk çocuğun taşıyıcı anne rahminde dünyaya gelmesini sağladı Rahmi olmayan, bir hastalık nedeniyle doğuramayacak durumda olan ve estetik ya da psikolojik kaygılar sebebiyle hamile kalmak istemeyen Türk kadınlarının talebi birleşince, ihtiyaca cevap veren paket turlar, 800 Türk çocuğun taşıyıcı annenin rahminde dünyaya gelmesini sağladı Bu rakam sadece turlarla anlaşıp dışarı giden ailelerin çocuk sayısı Türkiye’de el altından taşıyıcı anne kullanan ya da yurtdışındaki ajanslarla irtibata geçip kendi organizasyonunu kendi yapan aileler eklenince, rakam kaça ulaşır bilinmiyor  

Üst Alt