Son Konu

Tatlı sözler arkadaşa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tatlı sözler arkadaşa tatlı sözler arkadaşa arkadaş sözleri arkadaş sözleri Arkadaşınıza ve dostlarınıza içinizden gelen sözleri fazla tatlı bir şekilde kısa ve öz mü dile getirmek istiyorsunuz? O halde tatlı sözler arkadaşa en hoş sözler burada melek'ler 1549104352 1549104352 tatlisozlerarkadasa5c5574e4e8d6atatlisozlerarkadasa5c5574e4e8d6a tatlisozlerarkadasa5c5574e4e8d6a Bir destan yazan gibi defalarca gündüz gece ben defalarca seni yazmışım yüreğime çaktırmadan Hayat bir tiyatro dediler bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev daha sonra terket dediler Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun bundan böyle sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden dehşet ediyorum derken seni hoşlanmak, var olmayan ömrümün tamamını sana bırakmak, sonradan göğsüne yaslanıp seni düşlemek ve hoşlanmak kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak Paylaşmanın asaletini hiç bir vakit bencilliğin çirkinliğine seçim etme,ve pek bi dost seçki sen onun için ölümü düşündüğünde o senin için şimdiden ölmüş olsun Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşumSenden öncesi yoktu,seninle var olmuşumSende tüm umutlar,sende bütün duygularBeni sende arama,ben artık senin olmuşum Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu Onu aldım lakin hoş olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye Ne içimde seni hatırından çıkmak gibi bir his varnede aşkımı körükleyen bir rüzgarne seni görmeyecek dek güçlüyümnede görmeye dayanacak kalbim var Güller daima ellerinde açsın, ama dikenleri batmasınSevda her zaman seni bulsun,ama seni yaralamasınMutluluk daima yüreğine dolsun,fakat beni unutturmasın Akşamı son bulan ufuklardagüneş damla damla erirkenhayatta kalan duygularımlasana iki sözcük söylüyorumSENİ SEVİYORUMNe seni unutacak dek zaman geçecekne de geçen vakit seni unutmaya yetecekbırakıp gittim diye unuttum sanmasüre alışmayı öğretir unutmayı KATIYEN Kahvaltı hazırladım sanada gönderiyorum, umut dolu omlet haşlanmış sevgi bir dilim tutku ,seni seviyorum reçeli ve birde yanlızlık demledim kaç şekerli olsun? Ben seni Bir Kum Parça Başına Adını Yazacak Değin Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Dek Fazla Seviyorum Biz her ne değin sosyetenin tamamlanmış taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz  

Üst Alt