Son Konu

Tavuklu Takos

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Tavuklu Takos Tarifi İçin Malzemeler 4, 5 adet lavaş (büyük boy olması durum)1 tüm tavuk göğsü1 adet kuru soğan3 adet yeşil biber (1 adam başına acı olursa iyi olur)1 adet kırmızı biber1 adet domates2 diş sarımsak1 yemek kaşığı domates salçası1 yemek yemek kaşığı domates sosuYarım akarsu bardağı akışkan yağYarım dere kaşığı karabiberYarım nehir kaşığı pulbiberYarım akarsu kaşığı toz kırmızı biber1 dere kaşığı kekik1 tatlı kaşığı tuzYarım su bardağı su Dürümün İçerisine Ayarlamak İçin: 2, 3 yaprak marul1 akarsu bardağı doğranmış kornişon1 adet ince doğranmış domates4, 5 adet kızartılmış patates (Ben hazır doğranmış dondurucudaki patateslerden alıp kızarttım kullandım sizde o şekilde kullanabilirsin bulabilirseniz)10 adet kaşar peynir dilimiMayonezKetçapAcılı herhangi bi sos Lavaşı Yağlamak İçin: 1 yemek yemek kaşığı değin margarin Tavuklu Takos Tarifi Yapılışı Herkese hayırlı günler arkadaşlar Rabbim o kadar çok pek güzel niğmetler vermiş ki ne kadar şükretsek az Takosu kimileri bilmiyordur şayet bizzat bende bilmiyordum yurtdışına gelene dek sizlere bilgilihocamcom farkıyla sunulmuştur

Üst Alt