Son Konu

TCL’nin TV’den Yönetilebilen Robot Süpürge ve Hava Temizleyici Modelleri Türkiye’de

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

TCL,
 TV’nin yanında artık robot süpürge ve hava temizleyici modellerini de Türkiye’deki eser ekosistem ailesine dahil etti. TCL Sweeva robot süpürgeler ve Breeva hava temizleyiciler Bilkom Teminatı ile Türkiye’ye geldi.

TCL robot süpürge ailesinden Sweeva 2000, Breeva hava temizleyici serisinden ise A1C ve A2 modelleri Türkiye’de online pazar yerlerinde satışa sunuldu. Sweeva 6000, 6500 ve Breeva A5 modellerinin ise Mart ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Türk kullanıcıların beğenisine sunulan yeni ekosistem eserlerinin en değerli artısı TCL Home taşınabilir uygulaması ile denetim edilebilmesinin yanı sıra direkt TCL televizyonların ekranından da denetim edilebiliyor. Örneğin süpürgeyi başlatmak, durdurmak ya da iç paklığını yapması için TV’den komut verilebiliyorsunuz. Tıpkı biçimde hava temizleyicinin de çalıştırılıp, modlarının değiştirilmesine kadar tüm özellikleri TV’den denetim edilebiliyor.

TCL, CES’ten mükafatla dönen amiral gemisi eserlerinden Sweeva 6500 robot süpürgenin yanı sıra Sweeva 6000 modeli ile de Türkiye’de olacak. Sweeva 6500 ve 6000 modelleri, tüm konutunuzu haritalamak ve dar alanları kusursuzca temizleyebilmek için lazer navigasyon teknolojisini kullanıyor. Tıpkı vakitte UVC LED teknolojisine sahip aygıtlar, süpürürken tabanınızı sterilize ederek, bakteri ve virüsleri öldürüyor. Sweeva 6500 modeli, otomatik toz kutusu temizleme düzeneği ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Gelişmiş bir düşme ve çarpışma tedbire sensörü ile güçlendirilmiş akıllı müdafaa sistemi bulunan Sweeva robot süpürge ailesi, siz konutta yokken bile itimatla programlanıp kullanılabiliyor.

Çift sensör teknolojili Breeva hava temizleyiciler HEPA H13 filtreleri ile havadaki partiküllerin yüzde 99,97’sini tutarken, etkin karbon filtre odadaki kokuyu ve organik bileşenleri (VOC) emiyor. Türkiye’de satışa sunulan Breeva A2, hem hava temizleyici, hem de nemlendirici özelliği taşıyor. A2 modelinde yer alan breeva Shield TM Anion havadaki daha ince partiküllerin çökmesini sağlarken, A1C ve A5 modellerinde yer alan breeva Shield TM UV-C teknolojisi havadaki virüslerin DNA ve RNA’sını yok ediyor.

Üst Alt