Son Konu

TEGV'li minik şefler pizza yaptı

habercibotu

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tegv-li-minik-sefler-pizza-yapti-5308.jpg
Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s, kurulduğu günden bu yana 3 milyondan fazla çocuğa nitelikli eğitim desteği sağlayan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle minik şefleri ağırladı. Domino’s İnovasyon Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. “Bir Çocuk Değişir, Türkiye Gelişir” sloganıyla çağdaş nesillerin yetişmesi için Türkiye genelindeki etkinlik noktalarında nitelikli eğitim desteği sunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile ülkemizin 79 iline yayılmış 650 şubesiyle batıdan doğuya tüm Türkiye’ye hizmetlerini ulaştıran Domino’s anlamlı bir iş birliğine daha imza attı. Toplumdan aldığını topluma vermek sorumluluğunu yüklenen Domino’s’un TEGV’li çocuklar için gerçekleştirdiği etkinlikte keyifli anlar yaşandı.Türkiye’nin en sevilen pizzacısı Domino’s’un hem tüm yenilik hem de tüm gelişmelerinin kalbinin attığı ‘İnovasyon Merkezi’, mutfağının kapılarını minik şeflere açtı. Domino’s’un sevilen tariflerine ait sırlara ev sahipliği yapan Domino’s İnovasyon Merkezi’ndeki etkinlikte minikler istenen iki çeşidi tek pizzada buluşturan Combo Pizza yapımının püf noktalarını öğrendi. Minikler, sevdikleri iki pizzayı tek bir pizzada birleştirirken ortaya tadına doyulmaz Combo Pizza’lar çıktı. Eğitimin her şeyin merkezinde durduğuna inanıyoruzKurulduğu günden bu yana ‘Bir çocuk değişir, Türkiye gelişir’ diyerek çocuklarımıza nitelikli eğitim desteği veren TEGV’le birlikte farklı projelere imza atmayı sürdüreceklerini açıklayan Domino’s Türkiye CEO’su Kerem Ciritci, “Eğitimin her şeyin merkezinde durduğuna gönülden inanan Domino’s olarak bu ortak vizyonu paylaştığımız TEGV ile birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm projeler bizleri heyecanlandırıyor. Kurumumuz, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine de imza atmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Yerel topluma hizmet etmek, değer üretmek, içinde bulunduğumuz toplumun kültürel kimliğini korumak ve sosyal uyum yeteneğini artırmak gibi önemli bir vizyonla hareket ediyoruz. Bu toplumun neye ihtiyacı varsa, o ihtiyacı gidermek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” dedi.Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Üst Alt