Son Konu

tek bir doktora güvenmeyin lütfen!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tek bir doktora güvenmeyin lütfen! Slm kızlar bilen arkadaşlarım var ben iki yıldır bebeğim olsun diye uğraşıyorum değişmez sürekli gittiğim doktor var rahim filmi hariç bütün testler yapıldı eşim de yaptırdı eşime sizin sonuçlar güzel dedi benimse prolaktinim yüksek çıktı ilaç verdi ve düştü bu ay yine adetim gecikti sonra regl oldum ben yeniden prolaktinden şüphelenip adetimin 3 gün test yaptırmak için bana daha yakın diğer bir hastaneye gittim ben kendi doktorum olmadığı için doğrudan doğruya kan testi yaptırmak istedim bana olmz sizi doktorun görmesi gerekiyor dediler o doktora sorunumu yapılan testleri anlattım ve hepsini gösterdim daha sonra eşimin testini istedi neyseki hepsini yanıma almıştım yıkıldığım lahza eşimin bevliye bölümüne gitmesi gerektiğini söyledi % 96 sperm biçimsizlik varmış aşılama yada tüp bebekten diğer şansımız yokmuş aşılama bile çok zormuş mahvolduk ya ayladır uğraşıyoruz önceki hekim niçin söylemedi benim anlayamadığım bu millet nasıl hekim oluyor zaten herşeyi makinalar yapıyor bir kağıt parçasında gördüğünü söylemek bukadar zormu ya çoook üzgünüm yalnızca içimi dökmek birazcık olsun rahatlamak istedim Allaha itimat olun  

Üst Alt