Son Konu

The Last of Us Dizisi Tanıtım Görüntüleri Yayınlandı!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
The-Last-of-Us-Dizisi-Tanitim-Goruntuleri-Yayinlandi.jpg

Merakla beklediğimiz The Last of Us dizisi tanıtım görüntüleri, HBO tarafından HBO Max servisine gelecek diziler için Twitter üzerinden yapılan reklam paylaşımı ile ortaya çıktı. Ayrıntılar haberimizde.

Önümüzdeki yılın sabırsızlıkla beklediğimiz dizileri ortasında yer alan The Last of Us, geçtiğimiz yılın Temmuz ayı içerisinde çekilmeye başlanmıştı. Şubat ayında HBO içerik işvereni Casey Bloys ile bir röportaj sırasında da birinci kısmın bu yıla yetişmeyeceğini öğrenmiş ve üzülmüştük. Bununla birlikte, vakit zaman yapılan açıklamalar da heyecanımıza heyecan katmaya devam etmişti.

Bildiğiniz üzere yakın bir vakit evvel, dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşanmış ve Lamar Johnson’ın Henry ve Keivonn Woodard’ın da Sam rolünde olacağı IGN tarafından resmen açıklanmıştı. Artık de dizinin tanıtım fragmanı da ortaya çıktı diyebiliriz.

Bahsi geçen fragman, büyük ihtimalle yakın bir vakitte yayınlanmak üzere hazırlanan yahut hazırlanmış olan büyük fragmanın bir kısmı oluyor. Birkaç farklı set fotoğraflarının akabinde, artık birinci fragmanı da izlemenin vakti geldi de geçiyor bile.

The Last of Us Dizisi Tanıtım İmajlarını Kaçırmayın!

Kısa bir mühlet evvel toplumsal medya hesapları ve Youtube kanalı üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan HBO, HBO Max servisine gelecek olan dizilerin reklamını yayınladı. The Idol, Succession, The White Lotus, The White House Plumbers, Industry ve daha birçok üretimin yer aldığı reklamda, The Last of Us da yer alıyor. İzlemek için direkt 1:42 noktasına gitmeniz gerekiyor.

Bizi dizi sırasında neleri göreceğimiz hakkında süratli da olsa bilgilendiren kesitlerde, Ellie ve Joel’un ayrılma noktasına geldikleri tartışmadan hatırlayacağımız cümlelerden tutun da, yeniden Joel’un Ellie’ye silah öğrettiği kısma ve oyunun açılış sekansında Sarah ile kaçtığı sahneye kadar birçok ayrıntı bulunuyor. Ayrıyeten Nick Offerman tarafından canlandırılan Bill’i ve duvar ile bütünleşmiş olan bir Tıkırdayan’ı da görebiliyoruz.

HBO, Sony Pictures Television, PlayStation Productions, The Mighty Mint ve Naughty Dog iştirakinde hazırlanan dizinin senaryosu, Craig Mazin ve Neil Druckmann ikilisine emanet. Bu ikiliye Game of Thrones ve Chernobyl dizilerinde misyon almış olan Carolyn Strauss da eşlik edecek iken, üretimci takımında Naughty Dog stüdyosundan Evan Wells de bulunuyor. Şimdiye kadar onaylanan oyuncu takımı ise şöyle:
  • Pedro Pascal – Joel
  • Bella Ramsey – Ellie
  • Nick Offerman – Bill
  • Anna Torv – Tess
  • Gabriel Luna – Tommy
  • Merle Dandridge – Marlene
  • Nico Parker – Sarah
  • Storm Reid – Riley
  • Lamar Johnson – Henry
  • Keivonn Woodard – Sam

Üst Alt