Son Konu

Tolgahan Sayışman'dan bomba itiraf: Çok kazıklar yedim ama...

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tolgahan_sayismandan_bomba_itiraf_cok_kaziklar_yedim_ama_1651906699_9177.jpg

"Aynasız Haluk" filmiyle sinema dünyasına iddialı bir giriş yapan oyuncu Tolgahan Sayışman, mesleğe ilk başladığı dönemlerde yaşadığı zorlukları ilk kez anlattı. "Kandırıldım, inanılmaz kazıklar da yedim. Ama Allah bir şekilde korudu." diyen ünlü oyuncunun bahsettiği kişilerin kim olduğu merak konusu haline geldi.

Uzun zaman sonra yeni filmi "Aynasız Haluk" ile hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Tolgahan Sayışman, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Asla Vazgeçme", "Siyah İnci", "Lale Devri" ve "Şeref Sözü" gibi birbirinden başarılı yapımlarla adından söz ettiren Sayışman, meslek hayatında yaşadığı zorlukları ilk kez açıkladı.

RWx0O_1651906278_58.jpg
Tolgahan Sayışman

"İNANILMAZ KAZIKLAR YEDİM"

"Her şey dışarıdan göründüğü gibi kusursuz mu? Yoksa tuzaklara düşüp savrulduğun zamanlar oldu mu?" sorusuna yanıt veren ünlü aktör şöyle konuştu:

"Geçmiş yıllarda o dediklerini çok yaşadım. Ne hikâyelerim var, sadece çok yakın çevremin bildiği. Çok enteresan ortamlarda, ilginç insanlarla çalıştım. Kandırıldım, inanılmaz kazıklar da yedim. Ama Allah bir şekilde korudu. Çok daha kötü durumlara düşebilirdim. Bu anıları anlatmanın şu an için zamanı değil. Ama vakti geldiğinde paylaşacağım."

hgc9P_1651906031_8628.jpg
Tolgahan Sayışman meslek hayatı hakkında açıklamalarda bulundu

"AYLARCA STÜDYODA SABAHLADIM"

Önceki yıl kendi yapım şirketi Han Medya'yı kurarak yapımcılığa hızlı bir giriş yapan 40 yaşındaki oyuncu "Yapımcı olmak dışarıdan havalı görünüyor ama sadece görünüyor. Çok zor, hiç kolay değil. Çok büyük sorumluluk… Bir de işin ticari boyutu var. O da ayrı. Kendi paranızı yönetiyorsunuz. Mesela filmimiz Aynasız Haluk’un çekimleri bitti, aylarca stüdyoda sabahladım… Ve yüzlerce insanla uğraşıyorsunuz. Kimse sizin işinize kendi işi gibi bakmaz. O yüzden hem çok stres hem de büyük emek." şeklinde konuştu.

vltYk_1651906350_1098.jpg
Aynasız Haluk film galası

Üst Alt