Son Konu

TTNet Vitamin Yarışması Başladı

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
TTNet ’in bilgisayarın eğitimde bilinçli kullanımını arttırmak nedeniyle Ulusal Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa yürüttüğü “TTNet Vitamin Yarışması başladı Yarışmaya sadece 6, 7 ve 8 sınıf öğrencileri katılabiliyor TC Kimlik numarası ve parola ile giriş yapılan sistemde öğrencinin sınıf seviyesine uygun 8 aşamadan oluşan yarışmalar yer alıyor Öğrencilerin bu aşamalardan parça başına 3 kez girme hakkı bulunuyor ve yarışmanın bütün aşamalarının bitirilebilmesi için 20 Haziran ’a kadar süre verilmiş
TTNetVitamin Yarışması etkinliği dahilinde bir araya gelen Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, gerçekte ilginç bir pozla objektiflere yakalanıyorlar Kendi adıma çok doğru ve sıcak bulduğum bu bakış, Hüseyin Çelik ’e aleyhinde sempatimi biraz daha arttırdı ve zaten doğrusu işini layıkıyla yaptığını düşünüyorum Yan Paul Doany en nefret ettiğim şirketi yönettiğinden onu es vermek durumundayım Olur Ya onun bir günahı yok fakat olsun, yanına varılmaz pahada fiyata internet kullandığımız sürece bu tavrımda bir yumuşama olmayacak
TTNet Vitamin Yarışması sitesine buradan, müsabaka sonuçlarına ise buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt