Son Konu

Tuba Ünsal Şeyma Subaşı'nın paylaşımına sert bir uyarı yaptı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tuba_unsal_seyma_subasinin_paylasimina_sert_bir_uyari_yapti_1578728833_0962.jpg

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabında paylaşım yapan Şeyma Subaşı'nın paylaşımına sessiz kalamadı.

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal,“Beni küçük küçük kızlar takip etsin” diyen Şeyma Subaşı’na sert bir göndermede bulundu. Toplumsal medyada Ünsal'ın dikkat çeken bu icmali beğeni üzerine beğeni aldı.

4tEyG_1578728408_4196.jpeg

İŞTE TUBA ÜNSAL'IN VERDİĞİ SERT CEVAP;

l6XYk_1578728268_3074.jpg

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, boşanma sürecinin akabinde başlayan nafaka süreçleriyle alakalı çarpıcı açıklamalara konum verdi. Erkeklerden para almaya utandığını söz eden Ünsal, çocukken dahi pederinden para isteyemediğini, para aldığı taktirde karşılığında ya masaj ya da hanesi temizlediğini de laflarına ek etti.

eIPDw_1574321896_4366.jpg

Ünsal, "Boşanırken ne kendim ne de evlatlarım için hiç nafaka almadım. İki eşimden de tek talebim şuydu: ‘Sorumluluk sahibi peder olun, yeter’. Doğru yaptım demiyorum. Sanırım ziyade gururlu bir hareketti....."

rbVAd_1574322098_2434.jpg

"Ben erkekten para almaya utanırım.Çocukken de babamdan para isteyemezdim. Ya da karşılığında masaj yapar, hanesi temizlerdim.Para kazanmaya 14 yaşımda başladım. 17’sinde pederim iflas etti. Meskeni ben geçindirdim. Bir yıl evli kaldıktan sonra boşanan adamın ömür uzunluğu hatuna nafaka ödemesini asla gerçek bulmuyorum” biçiminde yiğit açıklamalarda bulundu.

VESAIR HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, kolektif House'da gerçekleştirdiği bir söyleşide hayalini ve deneyimlerini gençlerle paylaştı. Tuba Ünsal, bu yapmak istediği girişimlerden ve isteklerinden bahsetti.

qbQDi_1555766034_5678.jpg

Hayatta baht daima hazır olana gülüyor diyen ünlü oyuncu Tuba Ünsal,"Bir mahalde lokal olarak yaşamayı kısmen yaptım lakin uzun vadeli yapmayı çok istiyorum.Mesela evlatlarımla Tayland'a gidip 1 ay kalmak değil, orada yaşayıp orantının kültürünü tanımalarını isterim.Tayland'da evlatlar Fransızca eğitim alıyorlar.Çocuklarımın da Tayland'da Fransızca okumalarını isterdim" açıklamasında bulundu.

Xmp1O_1555766207_395.jpg

KAYNAK : HABER7

Üst Alt