Son Konu

Tülin Şahin'den kızıyla yeni fotoğraf paylaşımı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tulin_sahin_ailecek_alisveriste_goruntulendi_1579167340_4396.jpg

Ünlü model Tülin Şahin, kızı Siena Leyla ile yeni bir fotoğraf paylaştı.

Ünlü model Tülin Şahin, bebeğiyle yeni bir fotoğraf paylaştı. Yakın vakitte ana olan Şahin kızına Siena Leyla ismini koymuştu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

E5iS2_1580627829_5584.JPG

EŞİ İLE ALIŞVERİŞTE

Portekizli eşi Pedro de Noronha ve ünlü model Tülin Şahin, kızı Siena Leyla ile birlikte ailecek Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Magazincilere mesut aile pozu vermeyi ihmal etmeyen ünlü çift, kendilerine yöneltilen soruları da cevapsız bırakmadı.

OoW7N_1579167492_2308.jpg

Türkçe eğitimi aldığını söyleyen Pedro, “Eşiniz yahut Türkiye hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna, “Türkiye’yi çok seviyorum. Eşim de süper, eksiksiz bir anne" halinde cevap verdi.

TÜLİN ŞAHİN KIZI İLE BİRLİKTE POZ VERDİ!

Doğumunun akabinde kızıyla doya doya vakit geçiren çiçeği burnunda ana Tülin Şahin, kızı Siena ile paylaştığı pozu içtimaî medyada paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

dlb6e_1579003967_2389.JPG

DADIYA GEREKSINIMIM YOK!

Ünlü model son devranların beğenilen validesi, kızı Siena Leyla'ya kendi bakacağını açıkladı. Rastgele bir yardımcıya muhtaçlık duymadığını açıkladı.

oJTEQ_1577261880_0267.jpg

Şahin,“Herkes dadı tutmamı tavsiye ediyor. Ancak gereksinimim yok. Yalnızca geceleri biraz uykusuz kalıyorum. Onu da hiç dert etmiyorum. Gündüz birlikte uyuyoruz. Aslında Pedro, İstanbul’da olduğu devranlar bana çok yardım ediyor” halinde konuştu.

TÜLİN ŞAHİN'İN İTİRAFI!

4 Kasım'da kızı  Siena Leyla'yı yerküreye getiren model Tülin Şahin, 42 günde 10 kilo verdiğini açıkladı. "1979 doğumluyum. 40 günlük bebekken Danimarka’da ailece büyük bir kaza geçirmişiz. Camdan fırlamışım, öldüm sanmışlar" halinde konuşmalarıyla da dikkatleri üzerine çekti.

SZaEC_1576741864_1036.jpg

TÜLİN ŞAHİN'İN PAYLAŞIMI BEĞENİ TOPLADI!

Eski modellerden olan Tülin Şahin, geçtiğimiz aylarda bebeğini yerküreye getirmişti. Yatırımcı Portekizli eşi Pedro de Noronha ve kızları Siena Leyla ile çektiği memnunluk fotoğrafını çevre medyadan paylaştı. Paylaşıma olan tefsirler ve beğenilerin arkası ardı kesilmedi.

fLHMC_1576311287_084.jpg

İŞTE TÜLİN ŞAHİN'DEN AİLE POZU;

lLHuc_1576311054_4598.JPG

Şahin, küçük kızı Leyla için "Anne ben kameraya bakmayacağım" notunu düştü. 

OzC50_1576311186_2826.jpg

HAMİLELİĞİ HAKKINDA NELER KONUŞTU?

Milliyet gazetesiyle yaptığı röportajda hamileliğini ve ana olmakla alakalı hislerini açıkça lisana getiren ünlü model Tülin Şahin, toplumsal medyada takip edilen ünlüler kervanına eklendi. Birbirinden canlı paylaşımlara nokta veren Şahin, takipçileri tarafından beğeni ve icmal yağmuruna tutuldu.

7anBX_1568184824_0142.jpg

Hamileliğin verdiği en hoş hissin sabır olduğunu söz eden Tülin Şahin, "Yapısal olarak çok enerjik, hareketli ve tez canlı biriyim. Sabırsız olduğumu bile söyleyenler var. Bebeğim bana daha şimdiden sabrı öğretiyor. Birlikte kim bilir daha ne kadar hoş şeyleri paylaşacağız ve birbirimizden neler öğreneceğiz" halinde açıklamada bulundu.

Üst Alt