Son Konu

Uncharted ve The Last of Us Yönetmeni Wildflower Interactive Adlı Bir Stüdyo Kurdu

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Naughty Dog'dan Eylül 2017'de ayrılan Uncharted 2: Between Thieves, The Last of Us ve Uncharted 4: A Thief's End'in direktörü Bruce Straley, yeni oyun stüdyosu Wildflower Interactive'in kurulduğunu duyurdu.

Stüdyonun duyuru görüntüsünde Straley şunları söyledi: "2017'de bölümden ayrıldım. Artık oyun yapmak isteyip istemediğimden bile emin değildim. Her ne kadar uzak kalsam da bu mecrayı ve yapıalbilecek şeyleri düşünmeye devam ettim. Bu düşüncüler daima olarak aklımdaydı. Bu niyetlerimi birtakım arkadaşlarıma açtım ve bir fikir etrafında toplanmaya başladık. Yeni fikirler ortaya atıldıkça daha da ilerlemeye devam ettik .Bu süreçte tekrar heyecanlanmaya başladım ve artık yeni bir oyun yapmam gerektiğini anladım. Arkadaşlarımı toplayıp bir şirket kurmalıydım ve o denli de oldu.

Yeni şirketimiz Wildflower Interactive'i sizlere duyurmaktan heyecan duyuyorum. Yaptığımız projeleri destekleyen ve mümkün olan en geniş kitleye ulaşmamıza yardımcı olacak bir ortağımız da var. Bunun yanı sıra şahane bir grubumuz de bulunuyor. Daha fazla kusursuz beşere gereksinimimiz var. Bu yüzden işe alımlarımız devam ediyor.” 

Wildflower Interactive grubunda şu isimler yer alıyor: 

• Almudena Soria Sancho – Animasyon
  • Wouter Gort – Sanat
  • Eyton Zana – Sanat, Özgür Çalışan
  • Doug Tutucu – Tasarım
  • Bruce Straley – Direktör | Stüdyo
  • Arno Azar – Tasarım
  • Nicholas Lance – Tasarım
  • Liz Fiacco – Tasarım
  • Vivian Alcala – Yapım
  • Cosmo Fumo – Programlama
  • Ole Ciliox – Programlama

Straley, Naughty Dog'a ek olarak Call of Duty serisi, Pathless, Abzu ve Kena: Bridge of Spirits üzere oyunlar üzerinde de çalıştı. 

Duyuru fragmanı

Üst Alt