Son Konu

Üniversite Sınavı mı Yahut Sevgilim mi ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acilen lise 4'e gidiyorumKız arkadaşımda lise 4 fakat oturup beraber ders çalışamıyoruzKızı tavlamak için 6 ay uğraştım resmen8 aylık bir ilişki8+6 14 aylık bir uğraşEskisi dek sevmesemde yeniden seviyorumYan yanlamasına oturup ders çalışmaya başladığımızda belirli cıvıtıyozAteşle barut yan yana durmaz sözüne muhakkak katılıyorumHiç o niyetle gitmiyorum fakat kız arkadaşım sırnaşıyor ya da dekolte görüp soruya odaklanan kaç erkek var burda acaba Kız arkadaşımı bu durumu izah ettim birincil ilk önce hoşuna gitti fakat sonrasında her kız gibi sen beni eskisi gibi sevmiyon tribiEskisi dek ilgili değilsin vsBirde imtihan gerçeği var ben üniversiteyi daha fazla istiyorum kız arkadaşımdanTam ego etraf sosyal kulupler olsun (yamaç paraşütü vsSınav stresi varken birde kız arkadaşımın triplerini sürüklemek istemiyorumBunu kaç kez açıkladım fakat kız bağlanmış durumdaAynı üniversiteye gitceğimiz hayalini kaptırmış kendiniYarın güzel bir dille ilişkimize ara vermemiz gerektiğini sınavdan daha sonra olabilceğini söylücemSizce çok bencilce bir davranışmı

Üst Alt