Son Konu

Ünlü Balina 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Olağanüstü Boğa!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
0_iRI6P70N_I_5_-zQ.jpg

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) ve bir altcoin projesinin patlayarak, piyasa genelindeki son düşüşü toz içinde bırakmak üzere olduğuna inanıyor. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için derledik.

Analiste göre, ETH patlamak üzere ve BTC 100.000 dolara gidiyor

Takma adlı kripto stratejisti ve traderı Kaleo, 454.000 Twitter takipçisine Katman-1 Blockchain protokollerinin “kralı” olarak Ethereum (ETH)’nin parlama zamanının geldiğini söylüyor:

ETH, en son floştan sonra o kadar yükselişte ki komik bile değil. Son birkaç ayda alt (Katman-1’ler) arasında büyük bir rotasyon oyunu gördük. Sadece L1’lerin kralının nihayet piyasanın geri kalanından likidite çekme ve kendi başına bir koşu yapma şansına sahip olması mantıklı.

Kaleo daha sonra Bitcoin’e bakıyor ve lider kripto paranın hala mevcut döngü sırasında en az 100.000 dolara ulaşacağına inandığını söylüyor:

Daha önce söyledim ve tekrar söyleyeceğim. Bitcoin’in bu döngüde 100.000 doların üzerinde parabolik bir hamle yapmasını bekliyorum. Memnuniyetle 150 bin dolar civarında ölçeklendirmeye başlayacağım. Daha yükseğe çıkmasını bekliyorum ama, zirveye çıkmakla ilgilenmiyorum. O zamana kadar, istiflemeye devam edin.
Grafik-1-1.jpg
Kaynak: Kaleo, Twitter
BTC, 3 Aralık’ta 43.500 dolar civarındaki en düşük seviyenin ardından, mücadele ettikten sonra şu anda 50.332 dolarda oturuyor.

Kaleo: Bu altcoin projesinin, 100 dolara ulaşması kaçınılmaz

Analist, merkezi olmayan bir stablecoin paketini destekleyen Terra (LUNA) protokolü için fiyat tahminini ortaya koyuyor ve Terra’nın 100 dolar eşiğine ulaşmasının kaçınılmaz olduğunu söylüyor:

LUNA’nın buradan 100 dolara gitmesi sadece bir zaman meselesi.
Grafik-2-1.jpg
Kaynak: Kaleo, Twitter
LUNA, geçtiğimiz günlerde 69,66 dolardan 53,64 dolara düştü ve Pazar günü 77,37 dolara yükseldi. CoinMarketCap’te 10. sırada bulunan kripto, o zamandan beri düzeltme yaşadı, ancak gün içinde %5 artışla 70,74 dolara yükseldi.

Üst Alt