Son Konu

Ünlü Ekonomist “Aldım” Dedi ve Bu 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
uprock-rally.jpg

Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal, şu anda popüler altcoin Cardano’da (ADA) bir yatırımcı olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak ekonomist Raoul Pal’ın kritik öngörülerini sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Raoul Pal: Biraz popüler altcoin ADA’dan aldım! Bekliyorum…

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Bitboy Crypto ile yaptığı yeni bir röportajda, ADA’yı ilginç bulduğunu ve piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi için potansiyel büyüme fırsatları gördüğünü söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

Biliyorsun, Charles Hoskinson‘ı Real Vision’da birkaç kez gördük. Projeyi beğendim, bence çok ilginç. Gerçekten daha fazla ağ benimsemesi görmemiz gerekiyor, bu yüzden benim için erken aşama… İyi gidiyor. Arkasında büyük bir topluluk var, bu da size ağın bir tarafını veriyor. Çokça konuşulan Etiyopya vakası dışında daha fazla kullanım vakası görmemiz gerekiyor. Biraz sahibim ve gerçekten çok fazla ilgi görmeye başlayacak mı, insanlar üzerine bir şeyler inşa edecek mi görmek için bekliyorum?
alt-1.jpg
Raoul Pal: ADA, bir sonraki tarafta çok iyi iş çıkaracak!

Ünlü ekonomist Raoul Pal,  ayrıca Blockchain’e akıllı sözleşmeler işlevselliği getiren Alonzo yükseltmesiyle ADA‘ya bakışını detaylandırıyor. Raoul Pal konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

İnsanların akıllı sözleşme tarafını beklediğini biliyorum, bu yüzden biliyorsunuz. Belki bu döngüdeki en iyi performans gösteren kişi değildir, ancak bu döngüden sağ çıkarsa ve benimsenmeye devam ederse, muhtemelen bir sonraki tarafta çok iyi iş çıkaracağını biliyorsunuz.

Raoul Pal, bu 2 altcoin’e dikkat çekti: Erken liderler!

Raoul Pal, geleneksel iş modellerini dönüştürmek için tasarlanmış sosyal tokenlerle de ilgilendiğini söyleyerek, Chiliz (CHZ) ve Rally’nin (RLY) bu alandaki iki erken lider olduğuna işaret ediyor. Ünlü ekonomist Raoul Pal, yatırımcıların “doğru otobüsü yakalamak” ve geride kalmaktan kaçınmak için bir piyasa değişikliği belirtileri araması gerektiğini söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik şu açıklamada bulunuyor:

Bahse girerim, kripto para otobüsü bir otobüs değil, bir roket gemisidir. Ve bu son çeyrek olağanüstü olacak.

Üst Alt