Son Konu

Ünlü fenomen Reynmen milyonluk yeni otomobiliyle görüntülendi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_fenomen_reynmen_universiteyi_kazanamadi_reynmen_lakapli_yusuf_aktas_kimdir_1598511353_896.jpg

Reynmen lakabıyla tanınan Yusuf Aktaş, milyonluk cipiyle Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Çeşme'deki mekanlarda sahneye çıkan Reynmen'in konseri, binlerce liradan satışa çıkıyor.

Reynmen'in aracının fiyatı yaklaşık 2 milyon 963 bin 500 TL. 'Derdim Olsun', 'Ela' ve 'Leila' şarkılarıyla büyük bir çıkış yakalayan Reynmen, geçtiğimiz yıl konser ücretiyle bir hayli tartışma yaratarak gündeme gelmişti.

Çeşme'deki mekanlarda sahneye çıkan Aktaş'ın konserindeki localar 35-40 bin TL'den satışa çıkmıştı.

E2eUS_1599227990_1955.jpg

Fenomen Reynmen de bu yıl YKS sınavına girip tercih yaptı. Ancak tercih yapmasına rağmen yerleştirilemedi. Reynmen'in ÖSYM sonucu sosyal medyadan paylaşıldı. Öte yandan Reynmen'in yer alacağı söylenen Fight Kulüp 2 düet kadrosunda da yer almadığı ortaya çıktı.

fnYvE_1598511556_6714.jpg

MOTOR KAZASI YAPTI!

Sosyal medya paylaşımlarının yanı sıra çıkardığı şarkılarla da kısa sürede fenomen hale gelen genç isim Yusuf Aktaş, Instagram hesabından kaza yaptığını duyurdu. Reynmen lakabıyla tanınan Aktaş, "Bugün motorla ilk kazamı yaptım. Çünkü arkadaşın çok acelesi olmuş olacak ki yolun ortasında durup bir anda sağ kapısını açıp inmek istedi. Mevzu motora bir şey olup olmaması değil, benim gibi bir sürü arkadaş var ve bu tarz insanlar yüzünden zarar görüyorlar. Sonra motor kazaya karıştığında yüzde yüz haksız oluyor. Biraz daha dikkatli olun rica ediyorum" sözleriyle kazayı anlattı.

İlk olarak rapçi Norm Ender'in yayımladığı Mekanın Sahibi şarkısıyla gündeme gelen diss atma polemiği, Ben Fero, Killa Hakan, Ezhel ve Ceza gibi isimlerin “Fight Kulüp” adıyla attıkları diss şarkıyla devam etti. 

Killa Hakan, bu şarkının 2.'sini yapmaya hazırlanıyor. “Fight Kulüp 2” adını taşıyan şarkıda Ceza gibi isimler dışında Reynmen de yer alacak. Reynmen adıyla bilinen fenomen şarkıcı, bu haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

DPno8_1597216523_9475.jpg

İŞTE O ANLARA AİT FOTOĞRAFLAR;

9FgXp_1596093989_3136.JPG

46. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Yılın Şarkısı ödülünü alan fenomen Reynmen, ödülüyle sosyal medyadan fotoğraflar paylaştı. Ailesiyle fotoğraf çekilen Reynmne, göndermeli paylaşımlarıyla da dikkat çekti

ALTIN KELEBEK ÖDÜLÜ

bgbM9_1594020852_7681.JPG

Rekor izlenme sayısına ulaşan Ela şarkısıyla şöhretini iyiden iyiye arttıran Reynmen, şimdi de sunuculuk yapmaya hazırlanıyor. Uluslararası Göç Filmleri Festivali'nin kapanış ve ödül törenleri için teklif alan Reynmen, sunumu Oylum Talu ile birlikte gerçekleştirecek.

IRvFd_1592723155_2665.jpg

Yaptığı şarkılarla kısa sürede milyonların sevgisini kazanan ünlü fenomen Reynmen, sosyal medya üzerinden bir canlı yayına katıldı. Reynmen takma adıyla tanınan Yusuf Aktaş, hayranlarını üzecek bir karar açıkladı. Aktaş, İstanbul'u terk edeceğini ve ailesiyle birlikte Sivas'a yerleşeceğini söyledi. Reynmen, ne zaman gideceği ve İstanbul'a dönüş yapıp yapmayacağı konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı.

qaXnE_1590301600_8033.jpg

Ünlü fenomen Reynmen, imajını baştan aşağıya değiştirdi. Yaptığı son şarkısı Ela ile Spotify gibi platformlarda rekor başarılara imza atan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni imajıyla hayranlarının büyük beğenisini topladı.

İŞTE REYNMEN'İN YENİ İMAJI;

JltBH_1587449700_6621.jpg

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile akraba olan, Reynmen takma adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, bir magazin muhabirine saldırma haberleriyle gündemde. Ela şarkısıyla bir günde tık rekoru kıran, adını Dünya listelerine yazdıran Reynmen, kendisi hakkında konuşan kişilere de cevap vermekten geri durmuyor. Magazin muhabirine saldırıp hakaretler savuran Reynmen, büyük tepki toplamaya başladı. Peki Reynmen kimdir? Bu zamana kadar neler yapmıştır? İşte Reynmen'in hayatı hakkında tüm bilinmesi gerekenler!

P4Nhv_1555838433_4118.jpg

REYNMEN YUSUF AKTAŞ KİMDİR, NERELİDİR?

1995 yılında İstanbul'un Bağcılar ilçesinde doğdu. Liseyi açık öğretimle tamamlamıştır. Aslen Sivaslı'dır. Annesinin adı Hasibe Yılmaz Aktaş'tır. Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimi almaktadır. Vine uygulamasıyla sosyal medyaya adım atmış, Scorp adlı uygulamada çektiği videolarla fenomen olmuştur. Sonrasında YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısına düet yapmıştır. Komedyen Cem Yılmaz ile Aktaş'ın annesi, dayı - hala çocuklarıdır. Annesinin kuzeni olan Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.

Üst Alt