Son Konu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın kızı Hira okula başladı!

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
demet_akalinin_6_yasindaki_kizinin_uzerine_cam_dustu_1599896126_3232.jpg

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın kızı Hira'nın üzerine kış bahçesinin camı düşmüştü.

Milli Eğitim Bakanlığı’nca, okullarda yüz yüze eğitim, seyreltilmiş uygulamalarla anasınıfı ve ilkokul 1’inci sınıflarda haftada bir gün olacak şekilde başlatıldı. Okul heyecanı yaşayan minikler arasında ünlü isimlerin çocukları da vardı.

amRQs_1600757631_7123.jpg

"Kendim sigortalı ve maaşlı öğretmen tutmak zorunda kaldım" açıklamasıyla çok konuşulan Demet Akalın  birinci sınıfa başlayan kızları Hira’yı okulun ilk gününde yalnız bırakmadı. Okulda maskeli çekilen aile fotoğraflarını Instagram hesabına yükleyen ünlü şarkıcı o karenin altına şu notu düştü: “Allah tüm çocuklarımızı korusun. Bu yıl da böyle olsun.”

CBCtN_1600757639_6255.jpeg

KIZININ ÜZERİNE KIŞ BAHÇESİ CAMI DÜŞTÜ!

Alişan ile sabah programı yapan Demet Akalın'ın kızı Hira, dün akşam ölümden döndü. Instagram'dan yaptığı paylaşımda 6 yaşındaki kızının üzerine cam düştüğünü söyleyen Akalın, sevenlerinden dua istedi.

Akalın, yaşadığı endişeyi de şu sözlerle ifade etti: "Akşam akşam Hira’nın üstüne düşen kış bahçesi camı! Ufak bir çizikle kurtulması bugün sevindirdiğim kız çocukları sayesinde." Şarkıcı, olayın ardından nazara karşı evde adaçayı tütsüsü yaktı.

fs9aI_1599896001_9358.jpg

Kızının üzerine düşen camın fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, "Akşam akşam Hira'nın üstüne düşen kış bahçesi camı! Bir ufak çizikle kurtulması bugün sevindirdiğim kız çocukları. Başka bir açıklaması yok! Allah korudu… Dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

Kızının üzerine düşen camın fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, "Akşam akşam Hira'nın üstüne düşen kış bahçesi camı! Bir ufak çizikle kurtulması bugün sevindirdiğim kız çocukları. Başka bir açıklaması yok! Allah korudu… Dualarınızı eksik etmeyin" dedi.

DOLANDIRILDIM DEMİŞTİ

Şarkıcı Demet Akalın dolandırıldığını iddia etmişti. Gerçek ortaya çıktı. Akalın'ın kızı Hira'nın oynadığı bir oyun için kart bilgilerini kullanması sonucu, hesabından 4 bin Euro çekildiği ortaya çıktı. Okan Kurt, 'Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş. Dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira’nın oynaması için Xbox’ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok.' açıklamasında bulundu. 

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Twitter hesabından kredi kartının haberi olmadan kullanıldığına dair bir paylaşımda bulundu. Akalın, "Sabah sabah kredi kart dolandırıcılığı! Vallahi dikkat edin bak benimkini bir de dolar üstünden çekmişler! Sabah sabah rüyanızda mı gördünüz kardeşim beni?" dedi.

Ardından aylardır alışveriş yapmadığı kredi kartından oyun konsolu alındığını söyleyen şarkıcı, yapılan harcamanın da yurt dışından olduğunu dile getirdi.

Akalın'a takipçilerinden 'geçmiş olsun' mesajları geldi.

"HADİ LAN ORADAN"

Paylaşımlar artarak sürerken ünlü popçu Demet Akalın ise Instagram hesabının hikaye kısmından "Bir tane kadına şiddete cümle kurmazlar! İş afili fotoğraf koymaya gelince #challenge. Hadi lan oradan! Sıfır samimiyet" ifadelerini kullanarak ateş püskürdü.

EwRhb_1595829919_3604.jpg

HİRA'YA OKUL YAPACAĞIM!

Koronavirüs salgını döneminde konser veremediği için 'Geçinemiyorum' diyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, sahnesi öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Şarkıcı, "Ben çalışmaktan hiç yorulmam. Sadece üflerim, püflerim ama ekibim kahrımı çeker. Herkes çalışsın ve ekmeğine baksın. Eskiden hep saatler niye erken değil diye hayalini kurardık. Çok garipsemiyorum aslında çalışma saatlerini. Saat 00.00 olunca mekanlar kapandığından dolayı evimize gidiyoruz" dedi.

Demet Akalın, "Kızınız Hira da okula başlayacak. Onun yurt dışında okumasını ister misiniz?" şeklindeki soruya da ilgi çeken bir yanıt verdi.

CZ1DM_1595053050_8422.jpeg

Akalın, "Yok, yok! Hiç benim öyle hayallerim yok. İş olarak da hangi mesleği yapmak isterse yapsın. Ama eylül ayında okullar açılmazsa özel bir hoca ve birkaç arkadaşıyla birlikte yan evi sınıf yapacağım. Bizimkisi online eğitime konsantre olamıyor. Küçük çocuklar için çok endişeliyim. İnşallah ona da bir çözüm bulurlar" dedi.

DUYGULANDIRAN BABALAR GÜNÜ PAYLAŞIMI

Ünlü şarkıcı Demet Akalın henüz 2 yaşındayken kaybettiği babası Ali Akalın için sosyal medya hesabından Babalar Günü paylaşımı yaptı.

Babasıyla çekilen son fotoğrafını paylaşan Akalın, o karenin altına "Nur içinde yat canim babam hiç hatırlamadiğim en buyuk değerim iki yaşındaki son resmimiz" notunu yazdı. Şarkıcının bu duygusal paylaşımı karşısında takipçileri yüzlerce teselli mesajı yazdı.

8prJ3_1592717654_8632.jpg

BAKAN KOCA'YA DESTEK MESAJI!

Hayranlarına canlı yayın yaparak konser veren Demet Akalın, yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Akalın son olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek müjdeli haberler almak istediğini söyledi. 

z74QX_1585636615_3869.jpg
z74QX_1585636615_3869.jpg

BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Sosyal medya hesabından yaptığın paylaşımlarla takipçilerine "Evde kal" mesajı veren popçu Demet Akalın, önceki gün Bebek'te seyir halinde görüntülendi. Sorulara cevap veren Demet Akalın, "9 gündür evdeyiz. Hira çok sıkıldı. Onu biraz gezdirmeye çıkardım ama o da arabada uyuya kaldı" ifadelerini kullandı.

ArjgF_1584945892_7585.JPG

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KONSER VERECEK!

Türkiye'de Coronavirus vakasının 47'ye çıkmasının ardından ünlü isimlerden paylaşımların ardı arkası kesilmiyor. Demet Akalın da Instagram sayfasından salgına dikkat çekmek için paylaşımlar yaptı. 

81Ss4_1584432397_008.jpg

Demet Akalın: "Virüs bitince inşallah tüm sağlıkçılara Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser vereceğim. Ah bir bitse, ne adaklar adadım. Allahım sen bizi affet dualarımız sana"

DEMET AKALIN KİMDİR?

23 Nisan 1972 yılında Gölcük, Kocaeli'de dünyaya gelen Demet Akalın, Neşe Erberk'in ajansında mankenlik yaparak medya dünyasına ilk adımını atmıştır. Sonrasında  1990'larda çeşitli sinema filmlerinde ve televizyon dizilerinde oyunculuk yaptı.

3esv3_1584432759_1727.jpg

2004 yılında çıkardığı Banane albümünde bulunan "Aşkın Açamadığı Kapı" ile Kral TV Video Müzik Ödüllerinden "Yılın Şarkısı" ödülünü aldı.

TBT'Sİ ÇOK KONUŞULMUŞTU!

Her yaptığı ile gündeme gelen Demet Akalın ünlüler dünyasına manken olarak başlamıştı. Demet Akalın, 30 yıl önceki fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Akalın bu karenin altına "Yıl 1990... Yer: İskenderun" notunu düştü.

İŞTE DEMET AKALIN'IN PAYLAŞIM;

foB9D_1582094046_2072.JPG

Üst Alt