Son Konu

Ünlü Şarkıcı Ece Seçkin ile Pilot Nişanlısı Çağrı Terlemez, Ünlülerin Akın Ettiği Bir Düğünle Dünyaevine Girdi

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-ad5b953a83291ecd06f6b828bc0e14c6df3e90c0.jpg

Uzun yıllardır birlikte olan Ece Seçkin ile Davet Terlemez, 2018 yılında nişanlanmışlar ve akabinde da düğün için hakikat vakti beklemişlerdi. Onlar için de en nihayetinde büyük gün geldi, çattı ve bugün ünlülerin akın ettiği bir düğünle dünyaevine girdiler! Ece Seçkin'in nikah şahitliğini Derya Uluğ ile Danla Bilic yaptı. Enis Arıkan, İrem Derici, Merve Özbey, Asil Gök de arkadaşlarını yalnız bırakmadı!

Müzikçi Ece Seçkin ile pilot sevgilisi Davet Terlemez, uzun vakittir birlikteler biliyorsunuz.

Magazinden uzak, bağlarında hiç skandal olmadan devam ettiler yıllarca. ❤️

2018 yılında bağlarını bir üst düzeye taşıdılar; Davet Terlemez, Güney Afrika'daki bir kabilenin ortasında çılgın bir evlilik teklifi etti Ece Seçkin'e.

Günlerce konuşulan bu evlilik teklifi de ünlüler dünyasının unutulmazlarından oldu hiç kuşkusuz!

Ve onlar için de büyük gün geldi çattı...

Düğün hazırlıkları başladı!

Ece Seçkin, düğünden evvel yaptığı paylaşımla giyeceği gelinlikleri takipçilerinden birine armağan edeceğini söyledi, herkesi hayli heyecanlandırdı!

İşte o yazdıkları: 'Bu gelinlikler o kadar düşünülerek tasarlandı ki ortamızda resmen bir bağ oluştu Yarın hangisini giyerim bilmiyorum ancak hepsini çok sevdiğim kesin ‍♀️Bana binlerce ileti gelmiş, yarından sonra bu gelinlikleri kimlere ikram edeceğimi bilmiyorum lakin giyecek olan tatlı gelinlere umarım talih ve uğur getirir Yarından sonra ölçüleri ve uzunluğu bana yakın olan ve bu gelinlikleri giymeyi istek edenler için DM’den bağlantıya geçeceğim, umarım birilerinin yüzünde gülümsemeye sebep olabilirim Herkese güzel geceler '

Düğün öncesi de gelinliklerini bu türlü paylaştı Ece Seçkin!

Nasıl da hoş olmuş ama!

Geçelim o vakit düğüne!

Bu türlü giriş yaptılar...

Danla Bilic ile Derya Uluğ'un şahitlik yaptığı nikahlarında bu türlü "Evet!" dediler...

Birinci danslarını bu türlü yaptılar...

Düğün grubu de ateş!

Merve Özbey, İrem Derici, Danla Bilic, Derya Uluğ, Asil Gök, Enis Arıkan...

Ne diyelim... Memnunlukları daim olsun!

Darısı tüm isteyenlerin başına!

Üst Alt