Son Konu

Ünlü şarkıcı İzel: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sarkici_izel_arabami_sattim_iki_aylik_param_kaldi_1623739468_7502.jpg

Koronavirüs salgınından ötürü uzun vakittir konser veremeyen müzikçi İzel, ekonomik badireler yaşamaya başladı.

Ağır bir hastalık periyodu geçiren ünlü müzikçi İzel, güç günleri geride bıraktığından bahsederken koronavirüs salgınından ötürü yaşadığı ekonomik sorunları da anlattı. Yaşadığı sıhhat sıkıntılarından bahseden İzel, şunları söyledi: "6 ay kadar sıhhat sorunu yaşadım. Bir operasyon geçirdim, çok değişik bir hastalık... İsmini bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. Sonra çok ağrılı ve sancılı bir periyot geçirdim. Tam güzelleştim 'hadi' dedim. 'Artık çıkıyorum sokağa' bir anda başımıza korona geldi."

"KANSER DEĞİLİM"

"Hakkımda 'kanser' dedikodusu çıkmış... Çok eski bir arkadaşım basın topluluğundan anneme sormuş 'İzel kanser mi oldu' diye... Annem de rahatsız bu soru onu uygunca berbatlaştı. Bu sefer annemi güzelleştirmeye çalıştık.

'İzel sen kansersin bize palavra söylüyorsun' demeye başladı.Ben ortadan kaybolunca artık biri bir taş attı ortaya bu türlü bir şey yayıldı. Ben kanser değilim! Müziğe küsmedim. Mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil."

"2 AYLIK PARAM KALDI"

Koronavirüs salgınından ötürü yerlere kısıtlama gelmesi ve konserlerin iptal olmasıyla güç günler geçiren müzikçi, "Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum ekonomik ıstıraplar ben de yaşadım. Benim alışılmış ekstra durumlar oldu. Evvel babamın sonra üç yıl süren annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali beğenilen olsun. Bir birikimim vardı lakin bu periyotta hepsi gitti. Otomobilimi sattım. Ufak bir ölçüde kredi çektim o denli yönetim ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum. Mutluluğun formülü bence ahlak, vicdan, adalet ve aşk" tabirlerini kullandı.

Üst Alt