Son Konu

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, yeni saç stiliyle tam not aldı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yildiz_tilbeden_ayasofya_paylasimi_allah_devletimize_milletimize_zeval_vermesin_1594448435_6154.jpg

Arabesklerin kraliçesi Yıldız Tilbe'nin peruklu hali hayranları tarafından çok beğenildi. İşte Tilbe'nin yeni stili...

Ünlüler camiasında farklı stiliyle göz alan şarkıcı Yıldız Tilbe, saçlarını ilk önce beyaza daha sonra da kısacık kestirerek görenleri şaşırtmıştı. Şimdi de uzun bir peruk takan Yıldız Tilbe, hayranları tarafından tam not aldı. İşte Yıldız Tilbe'nin yeni saç tarzı...

UvtL6_1603348442_66.JPG

''PASLI ARABA GİBİYİM!''

Evde karantinada neler yaptığını açıklayan Yıldız Tilbe, Instagram hesabında hayranları ile canlı yayında sohbet etti. Kendisini paslı arabaya benzeten şarkıcı Yıldız Tilbe,

"Karantinada yiyorum, içiyorum, uyuyorum ve televizyon izliyorum. Tembellik yapıyorum. Paslandım! Kendimi paslı araba gibi hissediyorum.” Evden hiç çıkmadığını söyleyen Tilbe, "Lütfen kimse çıkmasın ki bu corona virüs salgını da hemen son bulsun." dedi.

SXOam_1587710566_1669.jpg

SAÇLARIM KİRPİ GİBİ GEZİYORUM

Şarkıcı Yıldız Tilbe, evde durmanın pozitif yanlarını söyledi. Twitter hesabını aktif olarak kullanan Tilbe attığı tweette, "İşlerimiz iptal oldu, iyi de oldu. Yıllar sonra bulaşık yıkadım, evi süpürdüm. Saçlarım kirpi gibi geziyorum" notunu düşmüştü.

Üst Alt