Son Konu

Ünlü sunucu Esra Erol'dan Elazığ'a dev yardım!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sunucu_esra_eroldan_elaziga_dev_yardim_1580022993_3831.jpg

Esra Erol, 2018 yılında Canlı yayında Kızılay Yöneticisi ile bir arada başlattığı "Kolide ne var?" girişim kapsamındaki yardımları 6.8 şiddetindeki sarsıntıdan etkilenen Elazığ'a göndereceğini duyurdu. Birçok ünlü üzere sessiz kalmayan Erol, kampanyanın birinci tırının yola çıktığını belirtti.

Kızılay Lideri Kerem Kınık ve ünlü sunucu Esra Erol'un 2018 yılında başlattığı "Kolide Ne Var?" girişimi kapsamındaki toplanan yardımlar Elazığ depremzedelerine gönderilecek. Bir tır dolusu eşyanın yola çıktığını Erol, toplumsal medya üzerinden duyurdu. 

i5NMZ_1580022575_5345.jpg

2018 YILINDA 10 DAKİKADA 50 BİN TL TOPLANDI!

Türk Kızılayı'nın başlattığı "Kolide Ne Var?" girişimine ünlü sunucu Esra Erol'dan dev destek geldi. Erol canlı yayında seyircisine yardıma ekte bulunmaları için davette bulundu. 10 dakika da 50 bin SMS atarak 500 bin TL bağışta bulunmalarını sağladı. 

Münhasıran köy mekteplerindeki talebeler için hedeflenen yardım girişiminde yaklaşık bin 500 köy mektebine, ortalama 300 bin mektepliye ve 1 milyon 500 bin adet eser gönderilmesi hedefliyor. 

ATepK_1545292258_0897.jpg

Türk Kızılay'ı yalnızca devletimizde değil Yerkürenin dört bir yanından yardıma muhtaç olan mazlumlara yardım kolileri sağlıyor. 

cLjBz_1545292290_6653.jpg

TÜRK TELEVİZYONLARINDA TARİH YAZILDI!

Canlı yayında "Kolide sevgi var, kardeşlik var, paylaşmak var, umut var, gelecek var, hoş yarınlar var" sloganı ile başlatılan girişimin startını Türk Kızılay Umumî Yöneticisi Dr. Kerem Kınık ve program sunucusu Esra Erol verdi. Ayrıyeten Kınık programda kolinin içindekilere dair de şu haberleri aktardı:

"150 yıllık esaslı bir kuruluş olan Türk Kızılay tarihinde, bu kadar kısa vakitte rekor bağış" diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Kampanya sponsor firmaların desteğiyle hazırlanan kolilerde talebeler için 3 modülden oluşan mont, bot, kazak, pantolon ile diş fırçası ve diş macunu yan alırken; ana ve peder için de 1'er kesim armağan giysi bulunuyor. Ikram kolileri, talebeler ismine mekteplere ulaştırılarak mektep idarelerine teslim edilecek. Sponsorların ve bağışçıların desteği ve mekteplerin gereksinim talebi doğrultusunda hedeflenen 1500 mektebe Haziran 2019'a kadar devam edecek."

Üst Alt