Son Konu

Usta sanatçı Emel Sayın'dan şaşırtan açıklama: Delirdiğim zamanlar oldu...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
usta_sanatcidan_sasirtan_aciklama_birini_kaybedince_simsiyah_oluyor_her_sey_1637304120_018.jpg

75 yaşında olan usta sanatçı Emel Sayın 'Aslı Şafak'la İşin Aslı' programına katılarak özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yeşilçam'ın unutulmaz sinemalarında rol alan ve birebir vakitte müzikçi olan Emel Sayın uzun ortadan sonra birinci sefer bir TV programına konuk oldu. Sayın, "Artık çok istediğim şeyleri, tereddüdümün olmadığı beni keyifli edecek programlara katılmayı tercih edeceğim. Bugün çok severek, takip ettiğim için bu programa geldim." dedi.

emel sayından şaşırtan açıklama

Pandemide dünya görüşünün değiştiğini belirten usta sanatçı, "Pandemi içime dönmemi sağladı. Diğer açıdan bakmaya başladım. İşimle ilgili beni çok etkiledi. 59 yıldır sahnelerdeyim. Yıllar içinde her şey beni her vakit memnun etmemiş. O denli gerekmiş, onları yapmam gerekiyormuş. Artık o denli bir yerde olduğumu keşfettim. Beni memnun edecek şeyleri yapma konforumun olması gerektiğini düşündüm. Sevenlerim var. Onlar beni daha çok görmeyi dilek ediyorlar ve yapacağız. Eskisi kadar daima devamlı değil... Bilmiyorum öbür neler gelecek?" biçiminde konuştu.

Emel sayın

Hatır işleri çok oldu. Çok profesyonel olup, bunlar olabilir. Lakin onun da sonu olmalı. Herkesi kıramamak sizi yoruyor. Lakin bunu sonra anlıyorsunuz. Güzel bir şey lakin sizi yoruyor onları da biraz ayıklamak gerekiyor. Bu kadar yıl mutsuz muyum? Çalışmak, herkesi keyifli etmeye çalışmak? Şikayetçi değilim. "Keşke biraz daha seçici olsaydım!" diye düşündürüyor beni. Halkla iç içe olma fikri çok uygun geliyor ve bunu çok istek ediyorum. Ailenin daima sevinç kaynağı oldum. Benim de tabana vurduğum acı yaşadığım vakitler oldu. Çok sevdiğin birini kaybedince simsiyah oluyor her şey. Hiçbir şey geçmeyecek sanıyorsunuz. Fakat geçiyor. Sıkıntılarla çok çabuk baş edemiyorum ancak içimde yaşıyorum. Yansıtmıyorum. Yanlış anlaşılmaktan korkarım. Biraz ünlü olan birileri kesinlikle yanlış anlaşılabiliyor. Bu yüzden de kitabıma sürat verdim. Biraz kendimi anlatmak, birtakım şeyleri düzeltmek ihtiyacındayım. Bu türlü bir şey yapmadım demek yerine susmayı tercih ettim.

EMEL SAYIN'IN SİNEMASI GELİYOR!

75 yaşındaki Sayın, "Biyografi sineması hazırlıyoruz. Belgesel üzere bir sinema olacak. Bunun üzerine ağırlaştım. Bunun için sahneye biraz uzak duruyorum." diyerek, sinema muştusunu sevenleriyle paylaştı.

İşte usta sanatkarın dikkat çeken açıklamalarından kimileri;

Delirdiğim vakitler oldu, beşerim zira. Bir nokta var oraya geldiği vakit Amerikalı eşimle hengame ediyordum. Bir şeye çok sinirlendim mesela bir gün. İngilizce konuşuyor. Beni engellemeye çalışıyor, "Hayır ben gideceğim!" dedim. Koluna vurmuşum sonra öğrendim. Çok sıkıntı sonlu olurum.

Üst Alt