Son Konu

Üzülmeni İstemiyorum Diyor...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Dershanede 42 gündür tanıdığım bir kız varBayağı samimiyizArkadaşları filn cok samimisiniz,sözde aşıkmış gibi bakıyosunuz birbirinizediyorlarBenim arkadaşlarım da benzer fikirdeKız beni en iyi arkadaşı olarak görüyoAma gözlerinin içine baktığımda bir saniye bile beklemeden kafasını bana cevirip gözlerimin icine bakıyoVe kafasını ben gözlerimi diğer yöne bakmaya yöneltmediğim sürece çevirmiyoGünleri sayıp tarih tutuyoDershanede ilk ne süre oturduğumuzu,kaç gündür arkadaş olduğumuzu defalarca hatırlıyoBen ona canım diyorum,benzer şekilde bana karşılık veriyo
Arkadaşlarıyla aram azıcık bozukBenimle arasına uzaklık koymayı düşünmüştü bi ara dershanedeBöyle bişeyin olmasını istemediğimi söyledimVe bundan vazgectiArkadaşlarıyla dışarı çıkacağı zaman önce bana bakıp izin alıyorSınıfın ve dershanenin 8 sınıflardaki en akıllı öğrencisi
Bana bi ara günlüğünün anahtarını verdiBunun anlamını hiç anlayamadım
Gmail de konuşurken bi ara bişi sordu bnaBenden hoşlanıyomşsn gbi bişey söylediHala yor musun yahut dum mu dediYorum dedimSonra sorduPeki ben de yor olsaydım ne olurdu ?dedi ve dil ckrma işareti yaptı
Kız cok zeki olduğu için bende cevabımı şu şekilde verdim
Hayatımın en hoş günlerini yaşardım ve seninle rekabet edebilmek icin cok ders calısırdımDedimGülümsedi filn
Kız çoğunlukla 90 netten aşağıya inmiyo ve benim de onunla benzer sınıfta kalabilmem icin ders calısmamı istiyo )
Kıza çoğu zman iltifat ediyorumArada utanıp kızardığı oluyoOnu koruyorumİstemediği birşeyi yapmaya hiç zorlamadım

Kıza resmi olarak aşığımBunu ona da söyledim ve tekrar tekrar da söylüyorumSadece yüzüne karşısında söylemedimKız ben bunu söyledikten sonradan utanıyorVe birincil defa birinin ondan bu kadar hoşlandığını söylediDeneme sınavlarındaki puanları her zaman yukarılarda (8 sınıf) 90 netten altında düşmedi dahaBaşta bana Sbs den sonra düşünsek?dediDerhal de Sen beni unut üzülmeni istemem duygularım olur ya de değişmeyendediKız beni cok iyi bi dost olarak görüyorŞu an bana en iyi arkadaşımdiyoDuygularımı biliyor
Derhal hitabe 2 ay sonra düşünürsün dedimTamamlanmışdediHerkes bana aşık olduğunu düşünüyo kızın(Keşkede öyle olsa)
Ona aşık olduğumu söyledim hala aynı şekilde güzel davranıyor banaHiçbirşey değişmemiş gibi gösteriyoHala yanımda,bulunduğum ortamlardaBana muavin oluyoBazen azıcık pozitif yakınlaşıyoYakınlaşmak için çaba gösterdiğini düşünüyorum bazende

Azıcık uzun oldu ama benim de hikayem bu ) Sbs den sonradan kıza cıkma teklifi etmeyi düşünüyorum
Acaba kabul etmesni nasıl sağlarım ?
Yada neler yapabilirim ?
Yardımlar için teşekkürler

Üst Alt