Son Konu

Uzun olucak fakat lütfen okuyun,fikirlerinize ihtiyacım var

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
18 yaşında bir kızım Kimseye aşık olmuyordum Ola Ki hoşlandığım beğendiğim kişiler oluyordu ama arkadaşlarım gibi o kadar aşk acısı çekmiyordum Sonra kendimi boşlukta hissettiğim bi dönem biriyle tanıştım Boşlukta hissediyordum çünkü ailevi sorunlarım vardı Tanıştığım kişiyle cana yakın sohbet ediyorduk,1 ay gibi kısa bi vakit sonra bana çıkma teklifi etti Aldığım öteki çıkma tekliflerini düşünmeden reddederdm çünkü lafları çok yapmacık gelirdi bana Bu kere kabul ettim Ilk çıktığım kişiydi o ve 5 ay sürdü Ilk aylar o kadar güzeldi ama,mutluydum Zaman geçtikçe onun hakkında herşeyi öğrenmeye başladım Yakın bi arkadaşı vardı Bana daima bu çocuğa çok güveniyosun,azıcık aç gözünü gibi sözler söyleyip uyarıyodu Ben ciddiye almıyodum Onun yanına söylediğindede 'aşkım inanma buna aklını karıştırmaya çalışıyo' diyodu Bunun benden önce çıktığı bi kız vardı Azıcık vakit daha sonra yine onunla mesajlaşmaya başladılar 5 ay her tarafında o kızı ben sildim,o yine ekledi rehberine Hayatından bi türlü çıkaramadım Yorumlama olarak 'birgün senle ayrılsak,diğer biriyle çıksam ve o bana eski sevglinle mesajlaşma dese ben onuda dinlemem,yeniden senle irtibat halnde olurum' diyodu 5 ayda daima ayrıldı benden hemde o kadar basit sebeplerle Ben ağladıktan,kendimi üzdüktn sonrada affediyodu En son dayanamycak yere geldim ve 1 kere ben ayrıldım O son ayrılıştı Bitirdik 21 gün,evet ayrılığımızın 3 haftası o kıza geri döndüğünü öğrendim Eski çıktığına yani Yıkıldım tabii Çok üzüldüm,çok alışmıştım ona Herkesle çıkmasını hazmedebilirdim ola ki ama o kızla Aradan zaman geçti O kızıda bırakıp başka bi kızla sözlenmişler Sonrada benim yakın bi arkadaşımla çıktığını öğrendim Daha açıkçası vaktiyle yakın olduğum bi arkadaşımla Kız bana 'ona bi kısmet daha ver affet o seni fazla seviyo' diyodu ancak onlar çıkmaya başlamşlar Neyse Ben bu vakit zarfında çıktığımın o yakın arkadaşıyla en ince ayrıntısına kadar arkadaşça oldum Bana bildiklerini anlattı Meğer ben çıkarkende eski çıktığyla ne sohbetler ediyormuşArtık üzülmemeye başlamıştım Değmycek biriydi çünkü Daha Sonra da onun o yakın arkadaşına aleyhinde bişeyler hissetmeye başladım Çok yanlış bi kişiydi olur ya ama gönül bu Onun yaptıkların yanında hiçbi şeydi bu belki ama yanlıştı Bisüre kendi kendime 'sadece o delirsin diye yapıyosun,aşık falan değilsin' dedim lakin maalesef bu kere gerçekte aşık olmuştum Aylaaar geçti,eski çıktığm bana hala yalvarıyo barışalım nolur sensiz yapamıyorum faln Fakat hiçbi şey hissedemiyorum artık Neyse ben sonradan ona karşı bişeyler hissettiğmi anlattım Fakat bana eski çıktığımla yakın dost olduklarını ve hislerimin yanlış olduğunu anlattı Araya uzaklık koydu natürel ister istemez Fakat o kadar hoş süre geçiriyorduk ki,kendimi onun yanında çok mutlu hissediyordum Annemide tanıdığı için bazen akşamları gelip beni alıyodu dolaşıyodk Aylarca konuşmadı benimle Haklıydıda çok içten bri zaten Hiç yalvarmaktan vazgeçmedim ama Ona ne değin bağlandığımı anlattım Ve ona karşısında bundan böyle bişeyler hissetmediğmi söyleyp yalan söyledim Aylar sonra affetti beni Bu sürede biz başka bir yere taşındık Uzak kaldım ona yani Affedildikten sonra gelip görmek istediğimi söyledim kabul etti Olağanüstü bi gündü,aylar daha sonra her tarafta mutluluğu hissetmiştim Tekrar gezip dolaşıp bir şeyler yedik Böylece çok özlemişm ki yüzüne hasret kalmıştım Sonradan eve döndüm Üzerinden 1 sene geçti nredeyse ve ayda yılda 1 görmeme rağmen duygularım hiç değişmedi o kadar bağlıyım fakat ona Bide ben,bu yaşta aşka faln inanmayan ben yani

Başlıca konu buradan daha sonra başlıyor Eski sevgilim kafayı yemiş durumda Şuan okulumdan biri ona biriyle çıktığım yalanını söylemiş oda çıldırmış küfürler yağdırdı Lakin hala da beni sevdiğini söylüyor Bundan Başka şuan aşık olduğum o arkadaşıda öğrenmiş Beni iyi tanıdığı için inanmamış natürel böyle bi duruma Ondan nasıl kurtulucam bilmiyorum başım resmen belada :'( Bi kendine zarar vericegini söylüyor,ancak bunu denemişti kurtuldu Sonradan ertesi gün biriyle çıkarsam ortalığı ayağa kaldıracağını söylüyor Evimi bilmiyor Okulumu biliyor Nasl koparıcam iletişimimi nolur destek edin Hattımı değiştirsem diyorum,çünkü artık tehdit batmış mesajlarını görmek istemiyorum Bu kez başka biriyle ulaşır ne bilym annesine annemi aratır Emnim bi çoğunuz ciddiye almycaksınız fakat lütfen anlamaya çalışın beni Ben onun arkadaşına aşığım hemde çılgın gibi Ve asla hatırından çıkmak istemiyorum onu Onunla çıkmasam da defalarca sevicem Lakin eski sevgilim bundan böyle çıksın hayatımdan istiyorum Napcagımı bilmiyorum

Üst Alt