Son Konu

vampire diares damon kimdir

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
vampire diares damon kimdir 1548237773 1548237773 vampirediaresdamonkimdir5c5a545bb9cb9vampirediaresdamonkimdir5c5a545bb9cb9 http:uploadwikimediaorgwikipediacommonsthumb995IanSomerhalderbyGageSkidmore220pxIanSomerhalderbyGageSkidmoreIan Somerhalder, masaj terapisti Edna Somerhalder ve müteahhit Robert Somerhalder'ın oğlu olarak Covington, Louisiana'da doğmuş, büyümüştür Bob adında eski bir profesyonel bisikletçi, erkek kardeşi ve Robyn adında bir radyo ve televizyon gazetecisi kız kardeşi bulunmaktadır Babası Fransız ve İngiliz kökenlidir Annesinin ise kökeni İrlanda ve Choctaw kabilesine dayanmaktadır Somerhalder soyadı onu evlat edinen büyük büyük dedesinden gelmiştir Somerhalder'ın biyolojik büyük büyükdedesi ise zengin bir İngiliz toprak sahibidir Göçmen bir işçiye, gebe kalan metresiyle evlenmesi ve bebeğe adını vermesi için para ödemiştir Biyoloji Ile Ilgili büyük büyükdedesinin soyadı Hull'dır12 Somerhalder on üç yaşındayken anne ve babası boşanmıştır Ian annesinin yanında büyümüş ve annesini bir söyleşisinde Çok inançlı biriolarak tanımlamıştır Somerhalder Katolik okulunda eğitim görmüştür Annesi onu doğuya özgü tıbbî ve organik gıdalarla besleyerek büyütmüştür21 Somerhalder bu konuyla ilgili olarak Bebek mamamı annem hazırlardı ve beni maviyeşil algler ile oyalardı belki de ilkokul üçten beri Hiç şeker kullanmadım, beyaz ekmek veya beyaz unlu ürünler tüketmedim Konut yapımı alkolsüz bira ve soya ile büyüdüm3 Bir söyleşisinde Ian, FastFood yiyemem On yıldır McDonald's dan alışveriş yapmadım Her gün balık yiyorumdiye tanımlama yapmıştır3 Ailesi 2005 yılında Louisiana'daki Katrina kasırgasından büyük boyutta etkilenmiş ve Haziran 2007'ye dek toparlanamamıştır Somerhalder Şahane bir çocukluk geçirdim Atlarımız, motorsikletlerimiz ve botlarımız vardı; fakat ben defalarca daha pozitif istedim Daha büyük bir at, daha hızlı bir bisiklet vsdemiştir3 İlkokulun sonunda daha 10 yaşlarındayken Edna bana dışarı açılmamı ve hayatımı modellik yaparak kazanmamı önerdi Ben de hemen kabul ettim ve ardından New York'taki Ford ajansında 3 takvim sözleşmeyle çalışmaya başladım3 diyen Somerhalder on yaşındayken annesinin desteğiyle modelliğe başlamış ve aralarında Gucci'nin de bulunduğu birkaç meşhur markanın modelliğini yapmıştır2 Somerhalder, on yedi yaşında oyunculuk dersleri almaya başlamıştır On dokuz yaşında ise ünlü oyuncu koçu William Esper'le çalışmaya başlamıştır4 Kariyeri Somerhalder, kariyerine modellikle başlamıştır New York, Paris, Londra, Milano gibi şehirlerde Calvin Klein, American Eagle Outfitters, Dolce & Gabbana, Gucci, Versace ve Guess gibi markaların modelliğini yapmıştır Ian, iki sezon her tarafında Guess in yüzü olmuştur2 Somerhalder, modelliğe DNA Models ile çalışarak devam etmektedir5 Somerhalder 2000 yazında Young Americans adlı Dawson's Creek benzeri kısa süren bir WB dizisinde yer almıştır Dizide, prestijli bir yatılı okulun dekanının oğlu olan, okul arkadaşına aşık Hamilton Fleming'i canlandırmıştır Dizi Havre de Grace, Maryland'de çekilmiştir6 2002'de ilk büyük rolü olan; James Van Der Beek, Shannyn Sossamon ve Jessica Biel ile birlikte Bret Easton Ellis'in romanı The Rules of Attraction'ın Roger Avary göre uyarlanan filminde, biseksüel kişilik Paul Denton'ı oynamıştır6 Televizyondaki işleri arasında Smallville, CSI: Miami, Law & Order gibi diziler bulunmaktadır6 2004'te Lost adlı TV dizisinde kariyeri için dönüm noktası olan Boone Carlyle rolünü üstlendi Canlandırdığı kişilik dizinin birinci sezonunun yirminci bölümünde ölmesine rağmen, Somerhalder 2005 2010 yılları aralarında final bölümü de dahil yedi birim için daha diziye geri döndü İkinci sezonda Boone Carlyle'ın ikiz kızkardeşi Shannon Rutherford'un flashback sahnelerinde (Abandoned isimli bölüm), üçüncü sezonda ise John Locke'nin rüya sahnelerinde (Further Instructions isimli birim) ve Expose isimli bölümdeki flashback sahneleri bunlardan bazılarıdır2 Somerhalder diziye ilk dahil edilen oyuncu olmasına karşın dizide ölen ilk karakteri canlandırmıştır Dizi çekimlerinin yapıldığı Hawaii'de bir ev satın almayı düşünürken, karakterinin öldürüleceğini öğrenince bu kararından vazgeçmiştir73 Mayıs 2006'da, DNA Models tarafından En İyi 10 Erkek Modelden biri olarak seçilmiştir8ölükırık bağlantı Somerhalder HBO'nun Tell Me You Love Me'sinde davetli oyuncu olarak Nick'i oynamıştır9ölükırık bağlantı Bayan oyuncu Michelle Borth ile birlikte yer aldığı **** sahnesinde ayrıntılarıyla çıplak görünmüştür Eylül 'da, Somerhalder The Tournament adlı filmde görülmüştür Filmde, öteki süikastçlerle birlikte ölümcül bir yarışa girmiş olan Miles Slater adındaki bir katili canlandırmıştır10ölükırık bağlantı 10 Ekim 'da, Harry Weinmann göre yönetilmesi kararlaştırılan Gotik film Cradlewoodda başrol oynayacağı duyurulmuştur11 Filmin 'de gösterime girmesi planlanıyor12 Ian Somerhalder ayrıca About Face 2 isimli sınırlı sayıda basılan ve ünlü fotoğrafçı John Russo'nun çektiği fotoğraflardan oluşan bir kitapta da yer almıştır 1314 Somerhalder şuanda CW TV'de yayınlanan genç drama dizisi The Vampire Diaries'de güvenli olmayan, akıllı, canayakın ve erkek kardeşinin kız arkadaşı, Salvatore kardeşlerin eski aşklarının görsel ikizi Elena Gilbert'a aşık vampir Damon Salvatore'u canlandırmaktadır 15 Özel hayatı Ian Somerhalder, 2008'ten beri Los Angeles'da tek başına yaşamaktadır3 Aktör olmasaydı, deniz biyoloğu,yazar veya reklamcı olabileceğini söylemiştir Şu sıralar The Jack of Dimes isimli modellerin hayatını anlatan bir mantıksal bağ yazmaktadır3 Yardımseverlik Somerhalder, 22 Nisan 2010'da yaşanan BP Deepwater Horizon petrol sızıntısı felaketinde temizleme çalışmalarına faal olarak katılan birincil aktördür Temizleme çalışmaları dışarıya halka nasıl takviye edebilecekleri konusunda duyurularda da bulundu Youtube'da yayınlanan birçok videoda petrolün ekolojik dengeye nasıl korkunç etkileri olduğundan ve insanların bu konuda neler yapabileceğinden bahsetti 16 Somerhalder, bununla beraber St Tammany Humane Society 3 isimli hayvan barınakları için kurulan sosyal yardımlaşma derneğini de desteklemektedir 13 Kasım 2010'da Bayou'da, St Tammany Human Society namına bağış toplamak için düzenlenen etkinliğe de katılmıştır Etkinlik boyunca Somerhalder, dernek için, çoğunluğu The Vampire Diaries hayranlarından gelen 11,100$ toplamıştır 1718 The Vampire Diaries'deki rol arkadaşları Candice Accola ve Katerina Graham ile beraber It Gets Better Project'in destekçilerinden biridir Bu proje, LGBT gençler aralarında yaşanan intihar olaylarını alıkoymak amacıyla kurulmuştur ve The Trevory Project ile bağlantılıdır 1920 Somerhalder, Twitter'da ve bir takım röportajlarında, insanları, doğal hayatı ve hayvanları korumanın önemi konusunda eğitecek bir kurum oluşturacağını açıklamıştır ve 8 Aralık 2010'da, doğumgününde, Ian Somerhalder Foundation'ı 4kurmuştur “ Bu sene hediyeler yerine, doğumgünü dileğim; hepimiz bir araya gelip doğayı ve hayvanları koruyan kuruluşlara sağlanan fonları arttıralım, onları destekleyelim21  

Üst Alt