Son Konu

Vivo V27 serisinin resmi tanıtım tarihi belli oldu. İşte detaylar

habercibotu

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
vivo-xogz-cover-dChB_cover.png

Vivo, son birkaç aydır piyasaya sürülecek olan V27 serisi telefonları hakkında birçok haber ve söylenti paylaşmıştı. Artık sonunda, firma yeni V27 serisinin tanıtım tarihini resmi olarak açıkladı. Vivo V27 serisi, 1 Mart 2023 tarihinde Hindistan'da piyasaya sürülecek.

Firmanın yeni telefonu için hazırladığı web sayfasında V27 Pro modelinin eğimli ekranı ve OIS destekli Sony IMX 766V kamera sensörü ile geleceği doğrulandı. Ek olarak, akıllı telefon, renk değiştiren arka kapaklara sahip olan Zümrüt Yeşili ve Sihirli Mavi isimli renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Vivo V27 serisinin resmi tanıtım tarihi belli oldu. İşte detaylar

Daha önceki bir sızıntıya dayanarak, Vivo V27 Pro'nun Hindistan'da yaklaşık 42.000 INR yani yaklaşık 560 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Standart model V27 ise yeni duyurulan MediaTek Dimensity 7200 yonga setiyle birlikte piyasaya sürülmesi beklenirken, V27 Pro modeli ise Dimensity 8200 yonga setini kullanacak.

V27 serisinin özellikleri hakkında daha fazla bilgi şu anda mevcut değil, ancak firmadan gelen bazı sızıntılar, telefonun oldukça iddialı bir kamera sistemi ve güçlü bir işlemci ile geleceğini gösteriyor. Vivo, daha önceki telefonlarından bildiğimiz kadarıyla gayet yüksek kaliteli kameralar kullanıyor. Bu nedenle, V27 serisi ile de yüksek kaliteli kamera özellikleri bekleniyor.

Üst Alt