Son Konu

Wear OS Akıllı Saatler için Philips Hue Uygulaması Geliştirildi

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Wear-Hue-uygulamasi.jpg

Akıllı aydınlatma tahlili Philips Hue için geliştirilen Wear OS uygulamasıyla birlikte artık ışıklar akıllı saatler üzerinden denetim edilebiliyor.

Philips Hue, akıllı aydınlatma tahlili denilince akla gelen firmaların başında geliyor. Birçok alanda kullanılan bu aydınlatma tahlilleri, akıllı telefonlar üzerinden yahut özel kumandalarla denetim edilebiliyor.

Artık akıllı telefon yahut harici bir kontrolcüye gerek kalmadan Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic üzere Wear OS destekleyen akıllı saatlerden de Philips Hue ışıkları denetim edilebilecek.

wear-hue-akilli-saat-uygulamasi.jpg

Refect isimli bir geliştirici tarafından geliştirilen Wear Hue uygulaması, Wear OS işletim sistemine sahip olan akıllı saatlerden Philips Hue ışıklarını denetim etmenize yarıyor. Uygulama sayfasında yer alan bilgilere nazaran akıllı saatiniz Philips Hue köprüsüyle eşleşerek kullanıma hazır hale geliyor.

Uygulama, ışık kapatma ve açma denetimi, renk değiştirme, renk profili ayarlama, parlaklık düzeyi değiştirme üzere birçok özelliği sunuyor. Şayet Wear OS çalıştıran bir akıllı saatiniz ve Philips Hue aydınlatma ağınız varsa, siz de akıllı saatiniz üzerinden ışıklarınızı denetim edebilirsiniz.

Son olarak, Spotify ve Philips Hue işbirliği ile dinlenen müziğin ritmine özel aydınlatma efektlerini kullanabileceğinizi de belirtelim.

Üst Alt