Son Konu

Whatsapp durum sözleri komik

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Whatsapp şart sözleri gülünç

Durumum yok, yazamıyorum İnsan âmâ ise güneşin suçu nedir? Sabaha dek yolu var Atom fiziğine de profesörlüğü de lanet olsun Velev ancak konuştuk? Ehemmiyetsizleştirmemeliyim diyorum bazen Fakat… Sen yas, akar makyajın Biz kaybettiklerimiziz Büyüdük, ve kirlendi dünya… Çünkü sen çölüme kar oldun Sen online ben online, konuşsana layn Sanırsın ki meclisteki tasarıya geç kaldı gerçi … Yazıyor… (Bu Whatsapp durumunu kullandığınızda arkadaşınızda mesaj yazdığınız yanılgısı oluşur ) Şarap olayım, şerefe kaldır beni Saçım şekil, önümden çekil Kaleciyle karşı karşıya… Mesaj hakkım değil Muhabbet ağına giriş için dokunun Durum murum yok Bonibon, bonibon çantada cepte bonibon Haydi Söyle! Namüsait What a sap? Sen aşkı; Çiçek, haşere, bulut sanmışsın gülüm Just Sleeping Müzik ruhun gıdasıdır Karnınızı doyurun gençler Enstrüman Çalan Kimse karısı Binnaz Askerdeyim Sen de gel Olduğu değin, olmadığı felek Son laf bükücü Yazmıyor, hiç lakin hiç yazmayacak Mütait Sözün bittiği yerde bekliyorum Sen çevrimiçi, ben çevrimiçi, Niçin yazmıyorsun, canımın içi? Çiçek versem, kanar mısın? İyi mi böyle? “Tek edinmek soğuktur, üşüme Yetkisiz bakiye alımlı bir şart Dünyanın en komik durumu Bizim şiir olduğumuz kalbe, kimse şair olamaz Durumum mükemmel şükür Enektarlar goltuğun aşağıda galık, Beni Ara! Yazana yazarım Where is your mind? Mai dek kalbimdeki yerin Buraya kâğıda dökmek da moda oldu *

Üst Alt