Son Konu

Whatsapp Herkesten Sil Seçeneği

Forumdas

Editor
Katılım
6 Ara 2022
Mesajlar
7,544
Tepkime
15,298
Puanları
113
Konum
adana
Web
forumdas.com.tr
Credits
-11
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Whatsapp’ta herkesten sil seçeneğini göremiyor musunuz ? Muhtemel sebepleri ve çözüm yollarını sizlerle paylaşacağız.

Reklamlar
Mesajları herkesten sil, gönderdiğiniz belirli mesajları bireysel bir sohbetten veya bir grup sohbetinden silmenizi sağlar. Yanlış sohbete mesaj gönderdiyseniz veya gönderdiğiniz mesajda bir hata varsa bu özellik işinize yarayacaktır. Silinen mesajda “Bu mesaj silindi” ibaresi görülür.

Mesajları herkesten silmek için:


Reklamlar

  1. Silmek istediğiniz mesaja dokunun ve basılı tutun.
  2. Sil > Herkesten sil’e dokunun.

Herkesten sil seçeneği görünmüyor​

Seçeneği görememenizin iki sebebi vardır;


  1. Herkesten Sil özelliğini sadece mesajı gönderdikten sonraki bir saat içinde kullanabilirsiniz. Bu süreyi aşan mesajlarda, herkesten sil seçeneğini göremezsiniz.
  2. Mesajların herkesten başarılı bir şekilde silinebilmesi için alıcıların ve sizin WhatsApp’ın en güncel sürümünü kullanıyor olmanız gerekir. Güncel olmayan Whatsapp’ta seçeneği görememe gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.
Telefonunuzdan gönderdiğiniz veya aldığınız mesajların sizdeki kopyalarını silebilirsiniz. Bu işlem, mesajlarınızı alan kişilerin sohbetlerini etkilemez. Mesajlarınızı alan kişiler o mesajları kendi sohbet ekranlarında görmeye devam eder. iOS için WhatsApp kullanan alıcıların Fotoğraflar klasöründe, sizin gönderdiğiniz kayıtlı bazı medyalar mesaj WhatsApp sohbetinden silindikten sonra bile duruyor olabilir.

Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm sorunlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt