Son Konu

Win 8 geri yukleme cd'siz

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başıma gelen bir durumu sizlerle paylaşmak ve benim yaşadıklarımı yaşayanlara yardımcı olmak istedim Bilgisayarımda win8 pro yukluydu Format atmam gerekti Format işlemine başladıktan yaklaşık 20 dakika sonra laptop sanırım fazla ısındığı icin kendiliğinden kapandı ve format işlemi yarım kaldı

Bilgisayarı acmaya calıştım ama surekli hata verdi Sistem geri yukleme, komple temizlik hepsini denedim ama malesef olmadı Elimde Win8 cd si olmadığı icin yeniden format atmayı malesef başaramadım

Eğer sizde internet uzerinden cddvd olmadan win8 pro yuklediyseniz benim gibi kara kara duşunmeniz normaldir Hemen cd'siz format atma konusunda yardım aradım buldumda ama benim sorunumun tam cevabı farklıydı

Gelelim bu gibi durumlarda yapmamız gereken işlemlere Oncelikle win8 cd niz yoksa daha onceki işletim sisteminize geri donun win 7 yada vista cd'niz varsa hemen yukleyin İnternete girebilecek duruma geldikten sonra daha BURADAN Win8 exe dosyasını indirin ve calıştırın Daha once almış olduğunuz serial'i yazın ve kuruluma tekrar başlayın

Üst Alt