Son Konu

Windows, Mac OS ve Fazlası: Hepsi Bu Cihazda!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
8 İşletim sistemi bir arada!

Windows 7, Mac OS, Android ve fazlası: Bu minicik cihazda tam 8 işletim sistemi çalışıyor!

Aoson'un piyasaya sürdüğü yeni ve esnek bir taşınabilir internet cihazı olan M500 oldukça ilginç özelliklere sahip

Normalde akıllı cep telefonları satın alıp, bunlar üzerinde hack, mod, jailbreak işlemleriyle uğraşan kullanıcılar için tasarlandığı belli olan bu cihaz, 8 işletim sistemi çalıştırabiliyor

Standart olarak Android ile gelen Aoson M500, Windows 98, 2000, 2003, XP, Vista, 7, Mac 91 ve Linux 24 işletim sistemlerini multiboot olarak destekliyor Yani kurup, açılışta geçiş yapmak mümkün

Fiyatı ve diğer özellikleri

Marvell PXA 303624 MHz işlemci kullanan cihaz mini bir netbook ya da iri bir akıllı cep telefonu gibi 5 inçlik dokunmatik ekranı 800 x 480 çözünürlüğe sahip 128 MB RAm, 256 MB ROM ve 720p HDMI çıkışı var

Stylus ile birlikte gelen cihazda 4 tuş, bir min joystick, mikrofon, hoparlör, SD kart yuvası ve 2500 mAh pil mevcut

3G ya da WiFi ile internete bağlanabilen cihaz GPS özelliğine de sahip Çin'deki satış fiyatı ise 265 dolar

CHIP

Üst Alt