Son Konu

World of Warcraft'ın Eklenti Paketi Satışa Sunuldu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
World of Warcraft'ın Eklenti Paketi Satışa Sunuldu world of warcraft 3 lü paket wow 3 lü paket wow 3lü Dünyada 11 milyon kişi tarafından oynanan World of Warcraft’ın (WOW) 80 levellik 3’üncü eklenti paketi ’Wrath Of The Linc King’ bütün dünyada gece yarısı satışa sunuldu İstanbul’da Etiler D&R, Bimeks Teknoport, Elektro World Viaport, Mediamarkt Ümraniye, Teknosa Beylikdüzü mağazalarında satışa sunulacağı açıklanan Wrath Of The Linc King eklenti paketi için, yüzlerce WOW oyuncusu saatler öncesinden kuyruğa girdi Saat averajı Bu 5 mağazanın önünde bekleyerek oyunu bölge Türk kullanıcılar, saat farkı nedeniyle eklenti paketine, Avrupa ve Amerika’daki meraklılarından önce sahip oldu World of Warcraft’ın eklenti paketi 80 YTL’ye, koleksiyon için hazırlanan ve bütün eklenti paketlerini içeren 3’lü seti ise 170 YTL’ye satılıyor Online oynandığı için korsan yazılımı bulunmayan World of Warcraft’ın oyuncuları aylık 15 dolar (Takriben 225 YTL) server ücreti ödüyor Ilk alan İTÜ öğrencisi 5 mağaza da gece yarısı kapılarını açarak eklenti paketlerini dağıtmaya başladı Oyunu birincil bölge, geçtiğimiz eklenti paketini de birincil banal alan İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencisi, 20 yaşındaki Kağan Kutun oldu Kutun, Geçen sefer de birincil sırayı ben almıştım Geleneksel olsun istedim Son 3 aydır fazla oynamıyorum fakat, koleksiyon paketine sahip elde etmek istedimdedi Herkes ayrı şahsiyet WOW olarak aşina Warcraft serisinin son oyunu World Of Warcraft, Blizzard’ın takriben 4 yıllık bir çalışması sonucu 2005’in ilk çeyreğinde oyunseverlerle buluştu WOW, 2005’in son çeyreğinde dünya çapında takriben 45 milyon insana ulaştı Bugün ise dünya çapında 11 milyon oyuncusu bulunuyor Bambaşka sunucularda milyonlarca kişinin aynı hikaye üzerinde bambaşka bir karakteri oynadığı WOW’un, 80 levellik Wrath Of The Linc King eklenti paketinde yeni mekanlar, savaş alanları, meslekler ve nesneler yer alıyor Yaşamış bir dünya sıfatını adalet etmek için kesintisiz yenilenen oyunda, ayrıcalıklı yapabilmek için her dakika tartı taşıyor İstanbul’da sırada bekleyen bazı oyuncuların oyundan kopmamak için dizüstü bilgisayarlarını da yanlarında getirdikleri görüldü hurriyetcom  

Üst Alt