Son Konu

World of Warcraft'ın Hayretler İçerisinde Bırakan Sinematiği

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
wow-sinematigi-sizdirildi-1625655794.jpg

Dünya çapında en beğenilen MMORPG oyunlarından biri olan World of Warcraft'ın yeni raidi Sanctum of Domination'a ait yeni bir sinematik sızdırıldı. Shadowlands genişleme paketinin sonunu gösterecek Sanctum of Dominations, Sylvannas ve Jailer arasında geçen son bir olayı anlatıyor.

Şimdiden söyleyelim, hem sızdırılan sinematikte hem de anlatacağımız şeylerde WoW'a dair epey spoiler bulunuyor. Sylvanas'ın uğradığı ihaneti ve Jailer'ın aslında kim olduğunu henüz öğrenmek istemiyorsanız direkt World of Warcraft'ın nasıl bu kadar ünlü olduğunu anlattığımız yazımıza buraya tıklayarak geçebilirsiniz.

Sanctum of Domination raidinin finali:

Bildiğiniz üzere 15 yılı aşkın bir süredir WoW hayranlarının en çok merak ettiği şeylerden birisi, Horde'un en tartışılan isimlerinden Sylvanas Windrunner'ın ne yaptığıydı. YouTube'da şu anda liste dışı olduğu için "sızdırıldı" diyebileceğimiz ve bol bol spoiler içeren bu sinematik, Shadowlands'in başlangıcından beri Jailor'a güvenen Slyvanas'ın ihanete uğrayışını gösteriyor.

Jailor, Sylvanas'ın düşündüğü gibi iyi biri olmadığını herkese gösteriyor ve Anduin'i alıp portaldan gidiyor. Tabii gitmeden önce efsaneleşen Lich King duruşunu gösteren Anduin, tüm Alliance oyuncularını hayal kırıklığına uğratıyor. Sinematiğin sonunda Jailor'ın Sylvanas'a ne yaptığı tam olarak anlaşılmıyor ancak söylentilere göre Shadowlands, Sylvanas'ı "undead" olarak görebileceğimiz son eklenti olabilir.

Üst Alt