Son Konu

Yağ Yakıcı Ödem Atıcı Kür

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yağ Yakıcı Ödem Atıcı Kür Tarifi İçin Malzemeler

*2 5 litre su
*2 kırmızı elma( yeşilde olur )
*2 limon
*1 çay kaşıgı karabiber
*2 çay kaşığı tarçın

Yağ Yakıcı Ödem Atıcı Kür Tarifi Yapılışı Merhabalar Hanımlar Sizlere güzel bir tarif vermek istiyorum biliyorum ki kilo her hanımın korkulu rüyası maalesef ki her bayan düzenli spor yapamiıor evin işi gücü ,çocuk derken kendimize pek zaman ayıramıyoruz Size vereceğim tarif metobolizmayı hızlandırdığı gibi sindirimide kolaylaştırıyor yapımı çok kolay olan tarifime geçmek istiyorum
İlk önce tencereye suyumuzu koyalım elma ve limonu iyice yıkadıkdan sonra 45 parçaya bölüp suyumuza atalım ve 1 çay kaşığı olan karabiberide ekleyelim ocağımızı açıp kaynamaya bırakalım Elmalar yumuşayıncaya kadar kaynatmaya devam edelim İstediğimiz kıvamı elde ettikten sonra tarçınıda ekleyip ocağımızı kapatalım Kürümüz biraz soğuyunca süzüp sabah akşam olmak üzere 2 bardak içelim 1 sabah kahvaltı öncesi ve aksam yemeğinden 12 saat sonra tüketebiliriz tabi isteyen istediği saate içebilir ama ben sabah akşam öneriyorum Kürümüzü 2 3 gün dolapda saklayabiliriz bozulmaz 1 ay düzenli kullanıldığında eminim ki farkı göreceksiniz Sevgiler
*
Not: Herhangi bir sağlık sorunu olanlar, hamileler ve emzirenler doktorlarına danışmadan tarifi uygulamamalılar

Üst Alt