Son Konu

Yakın olduğumuz değin , uzağızda ...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba dostlar ,

Sayfaya sizlerden takviye elde etmek için geldim Malum aşk meşk konularında cevaplarda çok iyisinizSizlere güvenerek tekrardan buradayım Konuya gönder girmiş olucam

Dostlar yaklaşık 3 hafta önce bir kızla tanıştım Gördüğüm an tutuldum , ve onunla tanıştıktan sonradan hiç beklenmedik anda takriben 2 haftadır hergün birlikte süre geçiyoruz daha yeni sevgilisinden ayrılmıştı benımle tanıştıgında ve bende bazen destek olmaya çalıştım ona
Hergün beraberdik muhteşem zamanlar geçirdik ,Mektep dışarıya aralıksız beraberdik Birbirimize pek yakındıkki
Dostlar lafı uzatmayı öyle sevmem o yüzden konuyu şuan oysa duruma getircem

1 gün önce okulda onu gördüm Açıkcası o gelmeden öncede içki almıştım
ona ''seninle birşey konuşmak istiyorum dedim Yanıt olarak ne konuscaz , kötü birşeymi kimle alakalı benlemi alakalı senlemi alakalı gibi cümleler söylediNormalde özgüveni fazla yüksek bir insanım , ama bu kızı tanıdıktan sonradan özgüvenım düştü Belkide aşık oldum bilmiyorum dostlar

Benım ondan hoşlandığı büyük ihtimal o da anlamıştır diye düşünüyorum Daha evvelden böylesine bir duyguyu 1 kere yaşamıştımBelki de korkum tekrardan aşık olmaktırŞuan itibariyle kız bana biraz daha soğuk davranıyo , yada ben böylece hissediyorumAncak bu kızın sevgilim olmasını içten gelen istiyorum

Sizce ne yapmalıyım , o na ondan hoşlandığımı yada ona aşık oldugumu daha söylemedimHer halde benım ağzımdan 1 yada 2 gün içinde duymuş olucak
Kafam güzelken ona birşey demedim kafamın geçmesini bekledim oda çok merak etti Tam söylecekken dalavereye geldi fakat dediğim gibi yakın zamanda içimde yer alan bu ukteyi söylemek istiyorum

Üst Alt