Son Konu

Yargı dizisinin yıldızı Uğur Aslan'dan şaşırtan itiraf: Kılıbık mıyım bilmiyorum ama...

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yargi_dizisinin_yildizi_ugur_aslandan_sasirtan_itiraf_kilibik_miyim_bilmiyorum_ama_1651329970_6809.jpg

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Yargı'da oynadığı "Komiser Eren" karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Uğur Aslan, senarist eşi Sema Ergenekon hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Eşinin evliliklerinde baskın olduğunu dile getiren Aslan, "Kılıbık mıyım bilmiyorum ama içine dönük biriyim" dedi.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen oyuncu Uğur Aslan, Yargı dizisindeki başarılı performansının yanı sıra "Afara" adlı eğlence programıyla da büyük beğeni topluyor.

86Oed_1651329876_1046.jpg
Uğur Aslan ve Pınar Deniz Yargı dizisinden bir kare

Önceki gün Tolgahan Sayışman'ın başrolünde yer aldığı "Aynasız Haluk" filminin galasına katılan Aslan, hem meslek hayatı hem de özel yaşantısına dair samimi açıklamalarda bulundu.

nesOm_1651329818_122.jpg
Uğur Aslan

"Tolgahan’ı desteklemeye geldim. O da benim Kanal D’deki 'Afara' programıma katılmıştı" diyen ünlü oyuncu reyting rekorları kıran Yargı dizisindeki rolü hakkında "Her bölüm biz de heyecanlanıyoruz, mesela Ceylin’i nasıl ve neden yakaladım? Merak içerisinde bekliyorum ben de" şeklinde konuştu.

wHoSk_1651329835_2029.jpg
Uğur Aslan Aynasız Haluk film galasına katıldı

"KILIBIK MIYIM BİLMİYORUM AMA KIRMAMAK İÇİN ALTTAN ALIRIM"

Konu Yargı’nın senaristi olan eşi Sema Ergenekon'a gelince, ünlü oyuncu eşinin senaryoyla ilgili ser verip sır vermediğini dile getirdi. Eşinin iş konusunda çok net bir çizgisi olduğunu belirten Aslan "Bana bile tüyo vermiyor. Kendisi çok baskın biridir işinde, eşi bile olsam söylemez bana. Sadece çok yorulduğum dönemde az rol yaz bana diye takılıyorum" dedi. Gazetecilerin "Eşiniz evlilikte de bu kadar baskın mı?" sorusuna yanıt veren Aslan "Baskın tabii. Kılıbık mıyım bilmiyorum ama içine dönük biriyim. Kendisini kırmamak için genelde alttan alırım" cevabıyla herkesi gülümsetti.

4zNMG_1651329790_4222.jpg
Uğur Aslan ve eşi Sema Ergenekon

Üst Alt