Son Konu

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece'den Aslıhan Doğan Turan'a sürpriz teklif!

tekin

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yasak_elmanin_yildizi_eda_eceden_aslihan_dogan_turana_surpriz_teklif_1639637382_773.jpg

Şimdilerde Yasak Elma dizisinde başrol oyunculuğu yapan Eda Ece, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına konuk oldu.

Galatasaray’da top koşturan Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan Turan Youtube kanalında ünlü isimleri konuk ediyor. Bu haftaki konuğu da Yasak Elma dizisinde başrol oyunculuğu yapan Eda Ece'ydi.  FOX ekranlarında 5 sezondur yayınlanan Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Ece, hayatına dair samimi açıklamalar yaptı. Yasak Elma ile adını geniş kitlelere duyuran ve yurt dışında dahi tanındığını söyleyen Ece, yeni yarışma programı hakkında konuştu. Yeni yarışma programı dışında diziye övgüler yağdıran oyuncu, Aslıhan Doğan Turan’a ilginç bir teklifte bulundu.

Oyuncu, “Hayat yeterince zor. Bunun için herkese pozitif ve güler yüzle yaklaşıyorum. Snob’luk yapmak, ego kasmak bana göre değil.Kötülük yapan, zarar veren veya arkamdan konuşanlara bile hoşgörü ile yaklaşıyorum. Sevmek başarının ilk kuralıdır. ‘Yıldız’ bana enerji veriyor, birlikte büyüdük” dedi.

yZrGa_1639637213_7226.jpg

Eda, Aslıhan’a da dizide oynaması için rol teklif etti ve yapımcısına mesaj gönderdi.

Doğan, “Şaka mısın? Nasıl, ne olur gel! Ben bir anda nasıl geleyim? Peki, ne yapacağım ben orada? Neyi oynayacağım?” dedi.

aQmSi_1639637349_7902.jpg

Senaristlere seslenen Ece, “Aslıhan’ı Yasak Elma’da görmek istiyoruz arkadaşlar. İnsanlar seni çok seviyor Aslıhan. Aslıhan Doğan Turan olarak geleceksin. Güler abla ile gel” ifadelerini kullandı.

Teklife sıcak bakan Aslıhan Doğan ise “İnşallah. Seninle ilgili her şeyi yaparım.” dedi.

Üst Alt