Son Konu

Yeni Feriha Belli Oldu Melekler !

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
41
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yeni Feriha Belli Oldu ! adını feriha koydum yeni feriha adını feriha koydum yeni feriha kim adını feriha koydum yeni feriha kim olacak Sevgili melekler, reyting rekorları kıran Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılmasıyla birlikte senaryonun nasıl devam edeceği konusunda bir yorumlama yapılmamıştı lakin diziye yeni katılacak ve Emir'in kalbini kazanacak ad emin oldu İşte adını feriha koydum yeni feriha kim olacak diye merak edenlere haberin detayları 1548634137 1548634137 yeniferihabellioldumelekler5c4e481c88741pngyeniferihabellioldumelekler5c4e481c88741png yeniferihabellioldumelekler5c4e481c88741png Reyting rekorları kıran dizide Hazal Kaya'nın ayrılması üzerine senaryonun nasıl devam edeceği merak konusu oldu bu vesileyle Dikte ile aşk yaşayacak başrol oyuncusu da bulundu Yeni Feriha Beril Kayar olacak Adını Feriha Koydum dizisinden Hazal Kaya 'nın ayrılması üzerine gözler diziye dahil olacak yeni oyunculara çevrilmişti Bergüzar Korel, Cansu Akarsu ve Miss Turkey adaylarından Merve Sarı gibi bir çok ad yeni sezonda adı geçenler aralarında yer almıştı Fakat diziye katılacak olan isim model ve oyuncu Beril Kayar (24) oldu Bir süredir oyunculuk eğitimi bölge genç model, ekranlara 'Acayip Hikayeler'de canlandırdığı Rakkase rolü ile merhaba demişti Ilk oyunculuk deneyimi ile büyük beğeni toplayan Kayar daha önce verdiği bir röportajda yavaş yavaş, içime sinen işlerle ilgili olarak görüşmelerimi sürdürüyorum hemen kolaylık anlamında bütün da istediğim noktadayım; dolayısıyla ekrana veya beyazperdeye atacağım adımın bilinçli olacağından şüphem yokdiye konuşmuştu Beril Kayar, yeni dizisinde Dikte karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy 'un aşk yaşayacağı polisi canlandıracak  

Üst Alt